PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 211
ocen
7,6 10 1 40211
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Podobne filmy?...

ocenił(a) film na 8

chodzi mi o klimat. Lubię również, kiedy bohater ujawnia swoje myśli, dopowiada. Poza tym, coś "na styl" tytułowego filmu.
Jeśli znacie - wymieńcie, proszę :)
pozdrawiam,

tenszin

"Betty Blue" ma bardzo podobną historię miłosną,jest pelno seksu,obydwoje sa trochę nienormalni,oprócz tego jest to jeden z najpiękniejszych filmów(francuskich) jakie kiedykolwiek widziałam.
"Closer" jeszcze

ocenił(a) film na 8
Fuck_the_pain_away

dzięki za info!:)
pozdrawiam,

tenszin

Ależ nie ma za co i-D
jeszcze może być" Co się zdarzyło w Madison County" z Meryl Streep I Clintem Eastwoodem,tam jest b.podobnie tylko ze kobieta opowiada historię miłosną... i-D

ocenił(a) film na 8
Fuck_the_pain_away

9 1/2 tygodnia

ocenił(a) film na 10
tenszin

Myślę, że jeśli ktoś był zachwycony "Gorzkimi Godami" spodobają mu się również filmy takie jak "Pianistka" ( http://www.filmweb.pl/film/Pianistka-2001-31740 ) i "Fatalne zauroczenie" ( http://www.filmweb.pl/film/Fatalne+zauroczenie-1987-1453 ). Oba traktują o toksycznej miłości oraz -często perwersyjnym- seksie. Natomiast "Co się zdarzyło w Madison County" ma zupełnie inny klimat, to taki typowy wyciskacz łez, scen erotycznych czy scen grozy tam nie uświadczysz.

Avoid

Czytam tę swoją wiadomość sprzed 5 lat i uznaję, że ten film nie ma nic wspólnego z " Gorzkimi godami"

warte zobaczenia?

" Niewierna" też Adriana Lyne'a

A " Pianistka" jest świetna

ocenił(a) film na 10
Fuck_the_pain_away

Rzeczywiście - "Co się wydarzyło..." nie ma chyba nicwspólnego z Gorzkimi godami, jednak film jest zdecydowanie warty zobaczenia. Bardzo polecam :)

tenszin

Moim zdaniem podobny klimat ma "Ostatnie tango w Paryzu". Bohaterow rowniez polaczyla namietnosc i perwersyjny seks.W filmie nie brakuje tez scen bezpruderyjnych igraszek wyuzdanych kochankow. Zakonczenie oczywiscie tragiczne...

ocenił(a) film na 5
tenszin

Wenus w futrze. Podobny klimat, ale bardziej mi się spodobał od tego filmu.

tenszin

9 i 1/2 tygodnia jak najbardziej.

ocenił(a) film na 10
tenszin

Polecam The Last Seduction z Linda Fiorentino, może nie ma tu motywu toksycznej miłości, zamiast tego mamy milosc obsesyjną, famme fatale i motyw dreszczyku rodem z kryminału, klimatem momentami przypomina mi ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones