PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 208
ocen
7,6 10 1 40208
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Emanjółel Senje zawsze gra w filmach swojego mężusieńka. Czyżby to było spowodowane brakiem talentu.. Aktorskiego? Nie ujmując innych ofc ;]

Uzak

Tak, ale co z tego że on jest jej mężem? Moim zdaniem w "Gorzkich godach" nieźle się popisała swoimi zdolnościami aktorskimi. Nie wiem na tobie, ale na mnie duże wrażenie zrobiło to, jak przekonująco grała "małą, biedną dziewczynkę" i "wyzwoloną kobietę". Według mnie bardzo dobra rola.

ocenił(a) film na 10
Uzak

talent chyba ocenia się po grze no nie. W "gorzkich godach" zagrała oscarowo

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Jak najbardziej, jedna z najlepszych ról kobiecych w historii jakie widziałem ...

Uzak

Mnie irytuje, ale jestem w mniejszości.

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

Widzę ładnie pojechałaś z oceną...

SzymonS1

Możliwe, ale to nie dlatego że razi mnie w filmach seks, tylko dlatego że nie dostrzegłam w nim nic wartego uwagi i po prostu się wynudziłam + nie sądzę aby gra aktorska powalała.

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

Gra Seigner powalała... ta diametralna zmiana wyglądała bardzo naturalnie, a w ogóle sama postać Mimi był niesamowita... chyba niezbyt uważnie oglądałaś GG skoro piszesz że on jest "tylko o seksie"...

SzymonS1

Wyniszczyli się wzajemnie, a seks był dodatkiem, jakoś nie pociągają mnie takie filmy.

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

No właśnie wyniszczyli się wzajemnie, film opowiada także o tym jak jedna osoba może mieć wpływ na drugą.. (patrz co Oscar na początku zrobił z Mimi, to dzięki niemu taka się stała..) a ty nie doceniłaś w GG zupełnie niczego...

SzymonS1

Bo ja nie lubię takich sytuacji, on ją potrafił uderzyć a ona i tak z nim została, miała wybór, mogła odejść, nie musiała tkwić z kimś kto tak ją traktuje. Widać było, że do siebie nie pasują, wyniszczyli się wzajemnie na własne życzenie. Kuło mnie to w oczy, choć w pewien sposób rozumiem że chciała się zemścić, ale gdyby była mądra i odeszła zawczasu nic z tych rzeczy by się nie wydarzyła.

DagnaMara

*wydarzyło

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

Można nie lubić, ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba to docenić, Mimi nie odeszła bo była uzależniona od niego, poza tym chyba nie powiesz że opowieść Oscara cię nie wciągnęła... i jeszcze ten piękny klimat Paryża..

SzymonS1

Nie wiem, dlaczego dałam taką ocenę, bo początek filmu naprawdę mi się spodobał, ale na końcu uznałam że ten film nic pożytecznego nie wniósł do mojego życia i oceniłam, jak oceniłam.

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Masz rację,rzeczywiście istnieje coś takiego jak uzależnienie - chora "miłość" lub pragnienie miłości...sama nie jestem w stanie tego zrozumieć...temat rzeka.Jestem przeciwniczką takich związków,takiego traktowanie drugiego człowieka...aż taka tolerancyjna nie jestem :-) Mimi widocznie uznała tę zemstę jako wynagrodzenie za swe poniżenia...cała gra nie jest warta jednak świeczki.Może niektóre kobiety denerwuje fakt że tyle życia można zmarnować dla takiego tyrana i może to powoduje obniżenie oceny filmu,co jestem w stanie zrozumieć...jednak film jest dość wciągający,oglądałam kilka lat temu.

ocenił(a) film na 9
Uzak

Romek był artystą i najlepsze_dupeczki_ruchał, więc miał przywilej obsadzania partnerek w swoich filmach (Sharon Tate też). Zwyczajnie mu zazdrościsz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones