PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 208
ocen
7,6 10 1 40208
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

ktoś wie?

ocenił(a) film na 9

jakie było zakończenie historii Oscara ?

ocenił(a) film na 7
sirCharles00

Chodzi Ci o zakończenie filmu?

SPOJLER




Zastrzelił Mimi, po czym popełnił samobójstwo.

ocenił(a) film na 9
CYKoooR

nie stary. zakończenie historii którą Oscar opowiadał Nigelowi. Powiedział mu przed zastrzeleniem Mimi że nie jest godny usłyszeć zakończenia

ocenił(a) film na 8
sirCharles00

skoro mu nie opowiedział to skąd my mamy wiedzieć jak się skończyła ;)

ocenił(a) film na 9
george334110

co kilka set głów to nie jedna;)

ocenił(a) film na 7
sirCharles00

Tym zakończeniem jego historii miało być właśnie zastrzelenie Mimi i samobójstwo.

ocenił(a) film na 10
sirCharles00

właśnie też się zastanawiam, ale pomysł, że to zastrzelenie siebie i Mimi miało być tym, czego Nigel 'nie był godny usłyszeć' jakoś mi nie pasuje.

ocenił(a) film na 9
karmajnn

dokładnie tak jak mówisz :) własnie to mnie zastanawia

sirCharles00

Oscar zainwestował w publikę - swoim czasem, energią i cierpliwością. Mógł nie być do końca usatysfakcjonowany swoim słuchaczem, nie mniej to co się zdarzyło w kajucie, po prostu miało się zdarzyć i moim zdaniem to był właśnie rzeczony koniec historii Oscara, niezależnie od tego czy Nigel był godzien czy nie...

ocenił(a) film na 7
mr_lazybones

Właśnie. Snucie przypuszczeń na temat zakończenia historii Oscara jest wg. mnie bezzasadne , bo czy można było by wyobrazić sobie ,że brzmiało ono np. "i żyli długo i szczęśliwie.."? Oczywiście ,że nie ,bo w takim wypadku nie miałby powodów ,żeby zabijać siebie i Miri..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones