PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163903}

Gra Endera

Ender's Game
6,4 79 277
ocen
6,4 10 1 79277
5,5 14
ocen krytyków
Gra Endera
powrót do forum filmu Gra Endera

Film zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. W większości przypadków po trailerze ( szczególnie gdzie
w trailerze umieszcza sie najlepsze sceny ) można mniej więcej sie podziewać co obejrzymy. Być
może moje miłe zaskoczenie wynika z tego, że trailer dużo nie obiecywał. Oczywiście jako, że to
kino sci-fi czekałem na możliwość obejrzenia filmu w możliwie najlepszej jakości. No ale do
rzeczy :)
Nie będę czepiał się szczegółów typu zbyt szybki awans "dzieciaka" do wysokiej rangi bo film z
wjazdu traktowałem jako rozrywkę.

Spodziewałem się filmu na poziomie After Earth, a dostałem cos więcej. ( i oczywiście pomijam
juz obsadę H. Forda, który wygląda i gra jak menel z pod monopolowego ) Muzyka dobra, bardzo
dobra, efekty przyzwoite, fabuła ? hmmm niby prosta bo mało rozwinięta jednak zakończenie
świetne i przy okazji bramka do kolejnej części. Film na podstawie książki, aż mnie motywuje do
jej przeczytania. Nie wiem czy podejmę ale z mojej perspektywy jesli po filmie mam ochotę
przeczytać książkę, która zapewne jest lepsza niz film to dobry znam ....

ocenił(a) film na 5
Avenger

do książki to ma la ta świetlne....

furfur

1985 rok, czy coś około tego. Jednak miałam wrażenie, że została napisana niedawno. Nic nie wskazuje na jej starość, świat przyszłości został zarysowany w miarę delikatnie i nie ma tam rzeczy, które wyglądają sztucznie - jak np. latanie zamiast samochodów, roboty do wszystkiego itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones