PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 271 072
oceny
7,8 10 1 271072
7,7 46
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

zawiedliście sie? hahahahahahaha starzy tetrycy niezadowoleni z wszystkiego:-).Film
Przeuroczy,wart obejrzenia,warty posłuchania extra muzyki,powodujący zadumę pośród wrażliwych i myslacych widzów,pełen uniwersalnych humanistycznych wartości,dla romantyków i koneserów kina,nie dla wiecznie narzekających jadowitych psyche-onanistów;-)

ocenił(a) film na 6
filmotecki

W którym aspekcie jego odbioru nie byłem myślącym widzem, gdyż w zadumę nie popadłem?

ocenił(a) film na 9
oppserwatorr

Ty na tym filmie nie mogłeś

użytkownik usunięty
rokus70

ten film to szkoda tasmy na to kompletne gowno...

ocenił(a) film na 9

gownem to sa twoje opinie i reszta wraku ,ktory soba reprezentujesz;-)

ocenił(a) film na 9
filmotecki

a juz Kac vegas i twoje oceny 3x 10 to wyjatkowy imb...lizm;_)

użytkownik usunięty
filmotecki

Kac Vegas to humor najwyższych lotów, w Hotelu humoru brak. Kac to humor stand upowy, nie każdy to rozumie. A co do Hotelu, podtrzymuje opinie, to zwykłe gówno.

ocenił(a) film na 9

Willen kto ty jesteś ?????

ocenił(a) film na 10

"Kac Vegas to humor najwyższych lotów"? Błagam Cię, powiedz, że to był żart. Prooooszę...

użytkownik usunięty
lifter67

Powiem tak, miałem kilka podejść do Kaca Vegas, i dopiero trzecie wypalilo :D FIlm jest po prostu genialny, ale trzeba usiasc do niego bez uprzedzen, ja te uprzedzenia miałem. Film to czysty stan up, a stand up już tak ma, ze humor jest dość karczemny.

ocenił(a) film na 10

No, nie każdy stand up jest oparty na karczemnym humorze, obejrzyj sobie występu George'a Carlina. Poza tym jest też pewna różnica między humorem karczemnym a "humorem" urągającym inteligencji widza, na sposób amerykański. Tego drugiego nie cierpię.

użytkownik usunięty
lifter67

no wlasnie, humor który zakladal, ze ma być smieszny a nie był - to znalazłem wlasnie w Hotelu... szczerze to byłem zniesmaczony

ocenił(a) film na 10

Wiesz, jeśli dla Ciebie Shrek jest "humorem dla debili", to już chyba nie mamy o czym dyskutować...

użytkownik usunięty
lifter67

Shrek prezentuje sobą nieznośną dla mnie manierę, zresztą bardzo podobną do Hotelu. Shreka nigdy nie obejrzałem, bo po około 10 minutach miałem go dość.

ocenił(a) film na 10

No to na koniec powiem otwarcie, że dla mnie "Kac Vegas" jest typowym humorem dla debili, kinem najniższych lotów. Takich filmiszcz mam dosyć po zobaczeniu jednego zwiastuna.

użytkownik usunięty
lifter67

No to tak jak ja ze shrekiem.

ocenił(a) film na 9

"Kac Vegas to humor najwyższych lotów"... w tym momencie zwątpiłam. Najwyższych lotów pewnie według kogoś kto wraz ze swoją inteligencją nie szybuje zbyt wysoko.

ocenił(a) film na 8
filmotecki

Dla mnie - perełka na 8. Inteligentny humor, dobry temat, świetnie zagrane.Dobre zdjęcia, dopieszczona scenografia, idealnie dobrana muzyka. Nie znalazłam jednego słabego punktu.
Dobra, nie-przegadana komedia na baaardzo przyzwoitym poziomie.

użytkownik usunięty
amanita29

Gdzie tu inteligentny humor masz? To humor na poziomie Shreka, czyli dla debili...

ocenił(a) film na 8

Nie dopatrzyłam się bekania, pierdzenia, rzygania - więc jednak różnica jest:))
Doceniłam brak nadmiaru scen prymitywnej walki, typu cegłą po głowie, brak epatowania wulgaryzmami - kilka odzywek, czy obraz, zamiennik za Chłopca z jabłkiem-dodawało pikanterii, ale nie powodowało wrażenia, ze język rynsztoka jest naturalny dla bohaterów.
Wywołać śmiech u widza bez takich tanich chwytów, nie jest dziś łatwym i powszechnym zabiegiem reżyserskim.

A co do debili...zależy z jakiego poziomu i z jakiej odległości patrzysz na ludzi:)) Nie spiesz się z ocenami, bo oni mogą się pospieszyć z oceną Ciebie:))
Pozdrawiam Cię Willen.

użytkownik usunięty
amanita29

Widocznie kwesti gustu. Na Hotelu wynudziłem się potwornie.

ocenił(a) film na 10

Zaraz, zaraz... Znaczy, że humor z Hotelu jest prymitywny, a z Kac Vegas wysublimowany i najwyższych lotów? ROTFL

Matka wie, że ćpiesz?

Rozumiem, że można powiedzieć o Hotelu nudny i zrównać z "zajebistym filmem, fajnym" "Kac Vegas".
Rozumiem też, że można powiedzieć o Hotelu "prymitywny" zrównując z jakimś lewackim bełkotem Woodiego Allena, jeśli się jest akurat snobistycznym lewakiem.

Ale żeby za wzór dając Vegas nazywać Hotel prymitywnym kinem dla debili, to trzeba chyba zapomnieć o zażyciu lekarstw.

ocenił(a) film na 8
filmotecki

dzieki za zachecajaca konstruktywna opinie, dzis lece do kina:)

ocenił(a) film na 10
filmotecki

Nieprawda. Ja jestem "starym", zgryźliwym tetrykiem. Po pierwszych scenach myślałem, że to będzie jakaś zamulasta "Amelia", czy inna "Her", dla snobistycznych pseudointelektualistów, ale film mnie zaskoczył, jak mało który. Świetne kino dla każdego: nie wynudzi się dzieciak, nie zgorszy staruszek. Świetna gra aktorska i klimat groteski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones