PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 271 116
ocen
7,8 10 1 271116
7,6 47
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

Nie rozumiem za co a wysoka cena... Ten film nie jest ani śmieszn, ani ciekawy. Naprawde nie rozumiem motywów ludzi, korzy oceniają ten film na 10

ocenił(a) film na 5
liver128

Właśnie to jest dziwny film. Albo zachwycany( i uzytkownicy daja mu 9 i 10), albo w ogole nie jest smieszny dla innych i dostaje gora 5. Rzadko sie spotykam z ocenami 7-8. Ja doceniam scenografie, kostiumy, pomysl, ale filmu nie zrozumialem, nie byl dla mnie smieszny. Jednak nie krtytkuje go, bo jak zbiera chyba 9 statuetek BAFTA to musi byc swietny. Coz, niektorzy nie moha zrozumiec Idy i sie nudza, innych nie smieszny Grand Budapest Hotel. Musi byc roznorodnosc

ocenił(a) film na 6
Bartek095

On chyba zebrał statuetki za to, że jest dobry technicznie

Bartek095

Moim zdaniem film był śmieszny, ale wyłącznie momentami. I to w zasadzie groteskowo śmieszny, momentami dramatyczny i trzymający w napięciu. Celem twórców, było stworzenie klimatu, który zasługiwałby na zaciekawienie. Uważam, że to bardzo dobry film, zwłaszcza pod względem kompozycji: scenografii.

użytkownik usunięty
liver128

Wydaje mi się całkiem prawdopodobne, że głównym motywem jest to, że film im się spodobał.

ocenił(a) film na 9

No chyba tobie. Ja daję 9, bo podobał mi się tak na 3, ale ludzie mówią, że dobry.

użytkownik usunięty
VaniU13

Ja w sumie też. Film w ogóle nie śmieszny. Strasznie słaba komedia.

ocenił(a) film na 9

Już nie wspomnę, że w gatunkach jest też dramat.

użytkownik usunięty
VaniU13

Jak dramat to nawet gorzej, bo nie lubię.

Więc dlaczego patrzysz na gatunki wstawiane przez redakcję FW? Humor jest, ale groteskowy, sytuacyjny i słowny. Ja czekałem na coś takiego po masie nieśmiesznych płycizn z tekstami o dymaniu i traceniu dziewictwa na zabawie.A Grand Budapest Hotel to według mnie film świetnie zmontowany (współgranie muzyki ze scenami!), dobra gra aktorska i nieco dziwny, ale ciekawy klimat. Film ma po prostu klasę. I reżyser nie zakładał, że ma być śmieszny. Miał pokazać smutną rzeczywistość. A fabuła pasowałaby na dobrą lekturę szkolną. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Micman1995

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Poego

Nie widziałem w telefonie Twojej oceny, wybacz. Natomiast dziękuję, bo będę wiedział teraz, jak zjawisko takie się nazywa :)

ocenił(a) film na 9
liver128

Masz chuyowy gust, ot co ;)

ocenił(a) film na 6
sweet_anger

Masz chuyowy gust, ot co ;

ocenił(a) film na 10
liver128

A dla mnie film był ciekawy i czasami śmieszny.

liver128

Film jest moim zdaniem ultraciekawy, śmieszny także, momentami. Fiennes zagrał świetnie, Anderson zrobił świetny scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones