film

Grudniowa panna młoda

A December Bride
2016
1h 24m
5,7 1 686
ocen
5,7 10 1 1686
Dekoratorka wnętrz Layla O'Reilly (Jessica Lowndes) zawsze marzyła o ślubie w grudniu. Jednak gdy staje przed ołtarzem, narzeczony Jack (Jay Hindle) porzuca ją dla jej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Grudniowa panna młoda zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Dekoratorka wnętrz Layla O'Reilly (Jessica Lowndes) zawsze marzyła o ślubie w grudniu. Jednak gdy staje przed ołtarzem, narzeczony Jack (Jay Hindle) porzuca ją dla jej kuzynki Jessiki (Pauline Egan). Wkrótce kobieta dostaje zaproszenie na ich wesele. Gdy jej partner w ostatniej chwili informuje, że nie może pojawić się na ceremonii,Dekoratorka wnętrz Layla O'Reilly (Jessica Lowndes) zawsze marzyła o ślubie w grudniu. Jednak gdy staje przed ołtarzem, narzeczony Jack (Jay Hindle) porzuca ją dla jej kuzynki Jessiki (Pauline Egan). Wkrótce kobieta dostaje zaproszenie na ich wesele. Gdy jej partner w ostatniej chwili informuje, że nie może pojawić się na ceremonii, bankier Seth Murphy (Daniel Lissing) oferuje pomoc. Layla niechętnie zgadza się, by mężczyzna jej towarzyszył, gdyż to on przedstawił sobie narzeczonych. Podczas wesela dekoratorka spotyka się ze spojrzeniami pełnymi litości, dlatego Seth ogłasza, że jest jej narzeczonym.

na podstawie
Denise Hunter (powieść)
studio
Annuit Coeptis Entertainment II / Johnson Production Group
tytuł oryg.
A December Bride
inne tytuły
Ostatnią rzeczą, którą robi Layla przed oglądaniem domu, polega na zawieszeniu czerwonej kokardy na kolumnie obok schodów. Kiedy deweloper ogląda dom, czerwone kokardy znikają.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Średni

ocenił(a) film na 3

Oglądając śmiałam się co chwilę. Poziom gry aktorskiej, sztuczny śnieg, nieco karykarutalni główni bohaterzy i ten brak sensu niektórych dialogów.. Taki typowy film telewizyjny

Jak na film telewizyjny to film całkiem niezły.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

I Hop! Do wyrka!

użytkownik usunięty

Layla jest daltonistką i dekoratorką. Na szczęście Seth jest bankierem bez gustu i fioletowe ściany oraz seledynowe obicia mu nie przeszkadzają.

gdzie można obejrzeć ten film z lektorem pl ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones