PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 161
ocen
4,9 10 1 10161
4,3 18
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

W tym filmie Myers zachowuje się inaczej niż w pozostałych przez co nie ma tego klimatu co tam:
1. Myers vs brygada strażaków - Myers z poprzednich filmów by się oddalił od nich, pozabijał pojedynczo jeśli by tego chciał, a nie rzucał się na 5/6 strażaków i zabijał ich niczym jakiś rambo.
2. Gdy ten staruszek zapala lampę, widzi Myersa, a ten uderza w lampę żeby go nie widział? - nie rozumiem tej sceny, Myers z poprzednich filmów by od razu za nim poszedł, a nie przejmował się światłem.
3. O co chodziło z tym wbijaniem kolejnych noży w tego staruszka? Znów coś czego Myers z poprzednich filmów nie robił. Wbił, zabił i szedł dalej, a ten robi z niego tarcze choć już go zabił.
4. Myers z reguły był sztywny, zimny, wyrachowany, a tu widzimy jaki jest gibki wchodząc na auto i tłukąc rękami z każdej ze stron żeby zmylić przeciwnika. Totalnie mi to nie pasuje do postaci przedstawionej we wcześniejszych filmach.
5. Zabójstwa w parku - Myers zabijał i szedł dalej, tu natomiast zabił ich koło auta, a później widzimy jak ciała są ułożone na placu zabaw. To też do niego nie pasuje, nie ruszał ofiar, które zabijał, a jak już ruszył (bodajże w tym filmie co kręcili reality show w jego domu) to gdzieś chował, a nie układał w jakiś dziwny sposób.
6. Finałowa scena - analogicznie jak ze strażakami, Mykel wstaje i nawala się z tłumem ludzi niczym Steven Seagal za młodych lat. To totalnie do niego nie pasuje...

Podsumowując zabrali mu cały urok poprzednich filmów tej serii.

Metafloxi

Z tym wbijaniem noży to chyba chodziło o to że Myers wybierał sobie który nóż jest najbardziej odpowiedni i testował na tym staruszku.

Metafloxi

Co to za wypociny to ja nie wiem

ocenił(a) film na 8
Metafloxi

Ruszał ruszał, już w pierwszej części tych młodych poukładał po szafach, Annie z nagrobkiem, w 5tce Rachel też ułożył, sporo tego było...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones