PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 161
ocen
4,9 10 1 10161
4,3 18
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

No cóż na sequel czekałem  bardzo ponieważ Halloween z 2018 był świetny moim zdaniem. Zwiastuny jeszcze sprawiły, że mój hype na ten film wzrósł. No i właśnie może przez to się trochę rozczarowałem nie zrozumcie źle to wciąż naprawdę dobry horror jednak przez to jak Halloween z 2018 ustanowił wysoką poprzeczkę ciężko było go przebić poziomem. Twórcy wiedzieli co zadziałało więc starali się to ponownie odtworzyć. Czy wyszło? Można tak powiedzieć. Jak to na sequel przystało wszystkiego jest więcej więc jest brutalniej, intensywniej względem pierwszego filmu Davida Gordona Green'a. Pierwszy film w zasadzie miał nas tylko wprowadzić do tego co ma nastąpić przez co było powolne budowanie napięcia. Tutaj znamy już na jakich zasadach opiera się film więc od początku do końca jest "rzeź". Film fajnie nawiązuje do starszych części i rozbudowywuje postacie z poprzedniej części. Michael w tym filmie jest na totalnym wku*wie i szczerze mu się nie dziwie :P. Ogólnie to tak dobrze się to oglądało lecz uważam, że niektóre sceny były zbędne. Jeśli podobała wam się poprzednia część to polecam jeśli nie to nie oglądajcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones