PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524968}
7,2 1 469
ocen
7,2 10 1 1469
Happy New Year
powrót do forum filmu Happy New Year
ocenił(a) film na 10
_Summer_

podobno ma wyjśc dopiero w 2014 roku

ROOKSI_OO

szkoda:(

nunax4

Nie wiadomo do końca, kto zagra główną bohaterkę. Raz jest wspominana Deepika Padukone, innym razem Priyanka Chopra, a ostatnio mówi się o Katrinie Kaif. Jedynymi osobami pewnymi w obsadzie są SRK, Abhishek Bachchan oraz Boman Irani.
A co do premiery to waha się to miedzy końcem grudnia (prawdopodobnie 25 grudnia 2013), a pierwszym kwartałem 2014 roku. Różne źródła różnie podają (pomimo, że są jakieś co się pokrywają).
Pozdrawiam.

julCia69

teraz to mówi się nawet o Aishwaryi. Byłoby fajnie :)

Deloranda

Właśnie też to przeczytałam kilkanaście minut temu.
Jestem jak najbardziej za! To zwiększa motywację do obejrzenia tego filmu. :)

Deloranda

Pewnie już wiesz, ale Ash odrzuciła propozycję zagrania w filmie.
A szkoda, miałaby piękny powrót.

julCia69

ja jej właśnie nie rozumiem, dla niej opłacałby się powrót na scenę z Sharukiem niż z mężem. Ale cóż , jej wola. Szkoda że tak długo każe na siebie czekać

Deloranda

SPOILER!!!
Bo podobno Abhi miałby grać tutaj drugoplanową rolę, więc nie chce "romansować" jednocześnie z nim i SRK, gdzie na końcu wybiera tego ostatniego. Tak by wynikało z artykułów. ;) Bo według niej publicznośc tego by nie zaakceptowała...
Ale kto wie? SRK grał już w różnych filmach i jakoś widzom nie przeszkadzało, że zdradza żonę (KANK) albo nie postępuje według woli ojca (KKKG) lub też jest chorym psychicznie kochankiem (Darr). Z reguły miał to uznanie i przychylność widzów, więc moim zdaniem powinna była zaryzykować. No, ale w sumie jej decyzja. Nie wie co traci.

julCia69

no właśnie, a latka lecą i nie wiadomo kiedy jej co spasuje. a wiesz kto dostał tą rolę, czy jeszcze nie wybrano? Oby nie Kareena...

Deloranda

Farah widziała w tej roli Ash, a że Ash odrzuciła rolę to pewnie nadal szuka kolejnej kandydatki.
Też mam taką cichą nadzieję! Kareena mi pasuje do Akshaya. Chodza plotki, że Kareena ma zagrać z Hrithikiem w "Shuddi", ale też do roli podobno brana pod uwagę jest - uwaga - Deepika!
Chciałabym, żeby pojawił się w tym filmie z Juhi, Mahimą Choudhary ("Pardes", ale podobno są jakieś zgrzyty między nimi), Rani, Preity albo Kajol. Bym się ucieszyła. Serio.

julCia69

tak. pomimo iż jest dużo młodych i kilka zdolnych to jednak najlepiej ogląda się te "starsze". no nic pożyjemy, zobaczymy.. :)

julCia69

Prawdopodobnie coś więcej ruszy po promocji i po premierze "Chennai Express". Prawdopodobnie wszystko ruszy we wrześniu w Dubaju.

http://www.naachgaana.com/2013/07/06/farah-khans-happy-new-year-to-finally-go-on -floors-in-dubai-on-sept-1/
http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/bollywood/news-interviews/Farah s-Happy-New-Year-to-finally-go-on-floors/articleshow/20940285.cms

julCia69

Deepika zagra jednak w "Happy New Year". Cieszy mnie to bardzo. :)

julCia69

a co się dzieje z kajol ? bo ostatnio coś nigdzie nie gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones