PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524968}
7,2 1 469
ocen
7,2 10 1 1469
Happy New Year
powrót do forum filmu Happy New Year

Po obejrzeniu tego filmu czuję się zawiedziona. Jest kiepski. Po prostu. Mimo kilku ciekawych momentów (zazwyczaj są to nawiązania do wcześniejszych filmów SRK lub samej Farah) to ogólnie jakość gagów jest na poziomie serii "Golmaal" a to nie jest komplement.
Czoło mnie boli od ilość faceplamów, które przeżyłam w trakcie sensu. Ja nie liczyłam na wybitny film. Jednak, że MHN jest wciąż jednym z lepszych filmów jakie widziałam a i prze OSO dobrze się bawiłam, to miałam nadzieje, na dobrą rozrywkę. Przy której zapomnę, że mamy Mistrzostwa Świata w Tańcu a współprowadzący ciągłe nawija w hindi i o innych typowych niedorzecznościach. Ale niestety przy tej jakości filmu na takie rzeczy nie tylko, że nie przymknę oko, ale się jeszcze dodatkowo wyolbrzymiają.
Na plus mogę reżyserce przypisać, że eksponowała męskie klaty ile wlezie. SRK no i przede wszystkim Sonu. No ale to jakości filmu nie podnosi.

AnixKajol

W tytule miało być "ZAWÓD". Mimo, że próbowałam kilka razy edytować, to filmweb nie odpowiada i dalej jest ta okropna literówka :/.

AnixKajol

Dorze, że nie "wzwód". :D
Zgadzam się w całej rozciągłości. Zawiodłam się na tym filmie. Podobnie było z "Chennai Express" w którym również grał SRK. Masa nielogiczności. Nie podoba mi się też to, w jakim kierunku zmierza Bollywood. Często wracam do starszych produkcji i oglądam je z przyjemnością, czego nie mogę powiedzieć o tych nowszych (oczywiście jest kilka wyjątków). Szkoda, że odszedł Yash Chopra.

ocenił(a) film na 3
AnixKajol

Mam podobnie. Z wyjątkiem kilku fajnych momentów film tak bzdurny i słaby, że zastanawiam się, jakim cudem SRK zgodził się wyłożyć kasę na ten bzdet. Bardzo lubię Bollywood i SRK, ale zaczyna schodzić na psy. Widać, że aktorowi zaczyna brakuje pasji w tym co robi. Nie wiem czy to wina wieku, czy kiepskich produkcji, ale musi szybko coś zmienić, bo nie zniosę takiego tandeciarstwa. Może w Indiach wielbicielom jest wszystko jedno w czym gra, byleby był, ale jak tak dalej pójdzie straci całą moją sympatię. "Chennai Express" też był bzdurą, ale na nim przynajmniej zrywałam boki ze śmiechu. Tu nawet nie było z czego. Farah Khan powinna przestać robić filmy, a skupić się na tym, co jej wychodzi dobrze, czyli choreografii tańca.

ocenił(a) film na 3
kazaam18

Wykreślić-zaczyna-to słowo wskoczyło mi przez pomyłkę:)))

ocenił(a) film na 10
AnixKajol

Nie powiem obejrzałabym Shahrukha w czymś bardziej indyjskim, gdzie tańczy jak np. w Czasem slonce czasem deszcz. Ale HNY mi się bardzo podobało. Myślę, że Indie chcą się bardziej wybić na zachód i dlatego ostatnie ich filmy juz nie mają takiego uroku, choć nadal są inne. Gdzieś wyczytałam, że chcą odejść od tańca i śpiewu i pewne tak tak będzie a szkoda bo to mnie przyciągało.

bestyjka_memento

Nie! Przecież nie mogą odejść od tego co te filmy wyróżniało i czyniło ciekawszymi. To będzie katastrofa.

Sarvati

Spokojnie, pewnie nie odejdą. To ich tradycja wywodząca się jeszcze z dawnych, teatralnych czasów. Poza tym, w Indiach jest tak dużo filmów, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego :)

ocenił(a) film na 9
bestyjka_memento

gdzie ogl film?

ocenił(a) film na 10
bochenczi

Ja z cho*ika bo tak najszybciej. Czasem można obejrzeć coś on line ale nie wszystko się znajdzie.

ocenił(a) film na 9
bestyjka_memento

dzieki ;)

ocenił(a) film na 4
AnixKajol

Mam mieszane uczucia. Nie wiem, czym miał być ten film - miałam cały czas wrażenie, że to jakiś pastisz, choć może się mylę. Czasami się mogłam pośmiać, ale w dużej mierze kręciłam z niedowierzaniem głową. Poza tym nie sądzę, by wymieszanie "komediowej" konwencji, jakkolwiek słaba by nie była, z patosem typu: chrońmy honor Indii, dbajmy o dobre imię naszego kraju, nie zawiedźmy ludzi, którzy pokładli w nas nadzieję, to dobry pomysł... Nawet piosenki nie były specjalnie ciekawe. :( Taka disco-rąbanka, a w Bollywood powstaje przecież dużo piosenek, przy których nogi same się rwą do tańca.

Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones