PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37556}

Harold i Maude

Harold and Maude
7,7 6 286
ocen
7,7 10 1 6286
6,7 15
ocen krytyków
Harold i Maude
powrót do forum filmu Harold i Maude

Kiedy oglądałam ten film po raz pierwszy i jak narazie ostatni chodziłam do jednej z początkowych klas podstawówki. Pamiętam jaki był motyw przewodni filmu jednak nie pamietam dokładnego przebiegu czy scen. W pamięci wbiła mi się scena rozmowy księdza z Haroldem który na prośbę matki Harolda próbuje wyperswadować mu ślub z Maude. Jest jeszcze taka scena kiedy Harold 'zabija' się przed kolejną narzyczoną nasłaną przed mamę, wbijając sobie sztylet w pierś. Dziewczyna będąc aktorką jest zachwycona grą Harolda, sprawdzając wcześniej że sztylet ten jest chowający się, postanawia tak jak Harold odegrać samobójstwo. Jednak ostrze sztyleta się nie chowa i dziewczyna zabija sie naprawdę. Chciałabym obejrzeć ten film raz jeszcze przypomniec sobie go, zrozumieć tak jak nie potrafiłam w wieku 8-9 lat, i ocenić.

Nariel_ArYarrel

Też oglądałem ten film w dzieciństwie, dzisiaj mozemy go sobie przypomnieć:)na Ale Kino!

Nariel_ArYarrel

będziesz miała okazję 8 lipca 21.45 na Ale kino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones