PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478357}
7,9 4 555
ocen
7,9 10 1 4555
7,5 2
oceny krytyków
Historie z Yodok
powrót do forum filmu Historie z Yodok

W tym dokumencie nie ma nic, laik niczego dalej nie będzie wiedział o Korei ani o panującymn
tam reżimie.

ocenił(a) film na 10
Maverick0069

dokument nie dla kretynów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maverick0069

a taki był zamiar reżysera? nie wydaje mi się. Jak nic nie wiesz o Korei... to doczytaj.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Według mnie, ocenianie tego dokumentu na równi z polskimi, "legendarnymi wręcz komediami romantycznymi" nie jest dobrym pomysłem. Obejrzyj ten dokument raz jeszcze i spróbuj go "poczuć". ;)

ocenił(a) film na 3
neo256

czemu polacy mają taką mentalność ??
Twoim, jego, jej zdaniem film jest dobry i niech tak pozostanie nie musicie stwierdzać iż film jest tak dobry że dociera tylko do takich Omeg jak Wy, drodzy krytycy.
Pozdrawiam i życzę dystansu do własnej wiedzy na temat kinematografii.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

I nawzajem do czyjejś oceny. ;)

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Ten dokument jest jak Media Markt- nie dla idiotów

ocenił(a) film na 3
giovanni50

media jest za to dla pedałów.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Jeśli szukasz kochasia ja jestem hetero

ocenił(a) film na 3
giovanni50

nie przeginaj przyjacielu.

ocenił(a) film na 3
Maverick0069

Dziadowski ten dokument. Spodziewałem się czegoś lepszego. W sumie nic nowego do mojej wiedzy o Korei Północnej nie wniósł. Szkoda

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

Jak dla mnie to zadaniem tego dokumentu jest przedstawienie historii paru ludzi, którym udało się przedostać na południe po odsiadce w obozie, a nie edukować nas o ustroju politycznym w Północnej Korei. Są to relacje naocznych świadków i ich historie rodzinne, a nie dane statystyczne, które można przeczytać sobie w internecie.

ocenił(a) film na 3
damianzajda

no nie porwał mnie wręcz nudził .

Maverick0069

to po c..j patrzysz na takie filmy debilu

ocenił(a) film na 3
holender1987

bo przed filmem nie wiedziałem jaki będzie??? rozumiesz??? czy Ci namalować w Paintcie i przesłać obrazek na maila????

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Nie byłoby źle, jakbyś próbował zrozumieć, że film i musical nie był robiony dla takich jak Ty, którzy znają temat. To film uświadamiający dla tych, co nie mają pojęcia o losie tysięcy ludzi w obozach śmierci w KRLD. I co niby laik wg Ciebie miałby wiedzieć o panującym tam reżimie ? Jak dla mnie wiedza z tego filmu w zupełności wystarczy, a jak komuś mało, pozostaje literatura i inne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones