PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683311}

Home

4,5 2 226
ocen
4,5 10 1 2226
Home
powrót do forum filmu Home

tytuł

ocenił(a) film na 5

zacznijcie pisać poprawnie tytuł, a nie film ma tytuł ''At the devil's door'' a wy wymyślacie jakiś ''Home'', brawo

ocenił(a) film na 7
diablo5257

jakie tam znowu "poprawnie"? Widzisz tam jakis blad ortograficzny czy inny, czy co? "Home" to nie jest nic wymyslone - tylko tak brzmi tytuł oryginalny... Kiedy zakladano te watek, ten film mial tylko taki - powiedzmy roboczy albo wstepny tytul... Potem dopiero wymyslono "At the Devil's Door" - a filmweb jeszcze nie doszedl zeby to odpowiednio zaktualizowac... Tak wiec po co ten caly wrzask? Jeżeli koniecznie chcesz zaznaczyć swoją obecność, a nie wiesz jak, to wstaw trzy kropki, zamiast głupio gadać.

ocenił(a) film na 5
Wikus_Van_De_Merwe

wzajemnie :)

Wikus_Van_De_Merwe

... następny znawca się znalazł.Ty człeczku też należysz do kółka najmądrzejszych , najwybitniejszych znawców filmu na FW ?

ocenił(a) film na 7
welna23

ooo jeeee... juz przyleciala z podbazy i mi to od czlekow i najmadrzejszych i najwibitniejszych znawcow sie odgraza... A masz cos do powiedzenia w ogole na temat?
Jak przelazlas tu tylko po to, zeby sobie na mnie smierdzace bąki popuszczac - no to gratuluje. Zawsze jaksi slad chamstwa i glupoty po sobie zostawilas - jeszcze sie sfilcujesz jak sie bedziesz tak naprezac.... welno Ty ;)

Wikus_Van_De_Merwe

...jeden smród już jest !!! ... ale po Tobie i ten już w zupełności wystarczy !!!

diablo5257

IMDB też napisało niepoprawnie? ;) http://www.imdb.com/title/tt2597242/
Home jest innym tytułem, równoprawnym z At the devil's door.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones