PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1274}
7,1 740
ocen
7,1 10 1 740
6,0 6
ocen krytyków
Homo Faber
powrót do forum filmu Homo Faber

jak sie kończy?

użytkownik usunięty

mam prośbe, oglądałam ten film ale niestety nie cały :( czy moglby mi ktoś napisac jak on sie konczy? prosze to bardzo ważne.
z gory dziekuje ;]

ps. jeśli ktos inny nie chce sobie sobie popsuc oglądania niech nie czyta tego zakonczenia :)
pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

Faber kapie się w morzu a Sabeth opala na skałkach. W pewnym momencie patrzy, że żmija wlazła na jej brzuch. Kąsa ją ona woła Fabera na pomoc, nistety poslizguje się i uderza tyłem głowy w kamień. Faber przybiega znajduje Sabeth na wpół przytomną. Wiezie ją do szpitala. W szpitalu powaidomiona o wypadku zostaje matka Sabeth. Ta w końcu przyznaje że Sabeth to córka Fabera. Pyta się go czy sparwy poszly za daleka. Faber przyznaje i ma reministencje namietnej nocy z Sabeth. Lekarz mówi, że ukąszenie żmiji jest smiertelne tylko w 3-10% przypadków i nie ma się czym przejmować (nikt nie wie, że Sabeth oprócz tego uderzyła się w głowę). Mata uniemożliwia więcej rozmowę Sabeth z Faberem w 4 oczy, wyznaje dlaczego nie chciała go poslubić (a właściwie to chciała, ale uznalala, że nie jest odpowiednio dojrzalym emocjonalnie kandydatem). Nagle stan Sabeth się pogarsz i... umiera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones