PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 065
ocen
5,4 10 1 68065
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Ludzie kochani, nad czym Wy się tu rozwodzicie??? Ten film to kompletna beznadzieja pod każdym wględem!!! Tragiczny scenariusz a sceny?? W którym miejscu są one straszne?? Jest multóm filmów, w których sceny przmocy pokazane są o wiele lepiej. Z resztą wcale w nim wiele ich nie ma. Pod względem efektów i juchy o niebi bardziej mi się podoba "Martwica Mózgu". Film stary,ale przynajmniej jest na co popatrzeć. A tu? KIła totalna. NIE POLECAM TEGO FILMU!!!! ZAWIEDZIECIE SIĘ I TYLE. Ocena -10/10

ocenił(a) film na 6
freddy0

Coś mi się wydaje że go nie widziałeś a gadasz głupoty albo widziałes ale w takiej jakości że trzeba było się domyślać co leci na ekranie... jak dla mnie ściamniasz i tyle :) PZDR

Marins

Tak się składa, że widziałem i to nie w perfidnej wersji cam, więc wiem co piszę. Pozdro

ocenił(a) film na 6
freddy0

Jeśli byłeś na tym w kinie to los (w co watpie) a jeśli oglądałeś na kompie to spoko masz bo wiem jakie są wersje do sciagnięcia i nie są zadobre więc powodzenia... PZDR

Marins

tu nei chodzi o jakosc obrazu przeciez
film beznadziejny ale wlasnie takiego mozna sie bylo spodziewac
nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones