PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 68 063
oceny
5,4 10 1 68063
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

że to w Polsce się rozgrywa akcja, ale to jednak Słowacja. Bardzo podobnie tam mają.

Reksio_gwalciciel

Chyba jesteś debilem, jak tak mówisz, a już na pewno obrażasz Polskę.

czomo12

w filmie widzimy dosyć fajne budynki ale i też takie stare,poniszczone.w Polsce można to zobaczyć. widać kilku łysych facetów w skórach-to wszędzie jest. Fajne dziewczyny -o tak szczegół który się kojarzy z Polską .

dawid10809

Nie wiem, jakim cudem w Czechach, gdzie kręcono, oddali klimatem obskórność tego miejsca, ale zarówno Polska, Czechy, jak i Słowacja są cywilizowanymi i bogatymi krajami, dominuje zadbana i piękna architektura. I brudne zaułki są tu wyjątkami, jak w innych krajach Zachodu.
Fajnych dziewczyn gdzie indziej nie ma?!

czomo12

są tylko ładne dziewczyny tak się kojarzy z Polską bo Polski są najładniejsze

dawid10809

Dla mnie to tylko stereotyp. Są bardzo piękne, ładne, ale też i sporo brzydkich. Tak jak wszędzie na świecie.

czomo12

w sumie masz rację-nie ma miejsca gdzie każda jest śliczna

ocenił(a) film na 4
czomo12

Polki są piękne? Polecam zwiedzić Chorwację, Ukrainę, Czechy. Mała przykra prawda - kobiety w tych krajach dbają o siebie znacznie bardziej niż u nas i są zwyczajnie bardziej urodziwe. Ale to moja opinia.

ohjehr

To nie ja napisałem, ja akurat nie wyznaję tego stereotypu. Są różne Polki, ale nie pisz, że o siebie nie dbają. To tak jak byś się sprzeciwiał, że Polska jest bardziej rozwiniętym krajem od tych, które wymieniłeś.

ocenił(a) film na 4
czomo12

Czy ja powiedziałem, że Polki o siebie nie dbają? Piszę to co tylko widziałem w tych krajach, a prawda jest taka, że Ukrainki są o wiele ładniejsze i bardziej zadbane.

ohjehr

Możliwe, ale uroda, to też nabyta rzecz. Poza tym powtarzam, nie wyznaję stereotypu o urodzie Polek. Naprawdę nie rozumiem, czemu ludzie się nimi jarają, jakby gdzie indziej nie było ładnych dziewczyn.

czomo12

i pomyśleć że teraz można sobie kupić kogoś do tortur (to chore)

ocenił(a) film na 7
dawid10809

To tylko film.To nie był dokument :P

Piotr7123

wiem ...ale na świecie jest taki syf że bym się nie zdziwił że ktoś kupuje sobie żywy worek treningowy

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Też bym się nie zdziwił.

Piotr7123

jestem na 50 % pewny że jeśli już gdzieś ktoś sobie torturuje kogoś dla zabawy i płaci za to -to pewnie "klientami" są jacyś szanowani ludzie którzy nie zwracają na siebie uwagi ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones