PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590762}

Hotel Marigold

The Best Exotic Marigold Hotel
7,0 34 498
ocen
7,0 10 1 34498
6,9 10
ocen krytyków
Hotel Marigold
powrót do forum filmu Hotel Marigold

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Widziałam "Hotel Marigold" w niedzielę na pokazie przedpremierowym i przyznaję, że był lepszy, niż się spodziewałam :) I śmieszny i satyryczny i wzruszający, w odpowiednich proporcjach. Aktorzy zagrali świetnie, ale przy takiej obsadzie nie ma się co dziwić.
Absolutnie polecam!

PS. Maggie Smith jak zwykle rządzi :D

ocenił(a) film na 7
Mirax_2

No wlasnie. Film sam w sobie raczej srednio mnie interesuje, ale tej obsady chyba nie mozna przegapic.

ocenił(a) film na 8
Mirax_2

Nie jest taki dobry jak Calendar Girls czy Saving Grace ale warto obejrzec. Owszem jest przewidywalny ale z taka obsada wszystko ujdzie. Mnie sie najbardziej podobal Bill Nighy.

Mirax_2

Film jest właśnie tym czym miał być-lekką komedyjką i raczej nie da się go krytykować. Ja bym zwrócił uwagę na zdjęcia. Może pod względem umiejętności operatorskich czy reżyserskich nie powala, ale jakby nie było spędzamy 2 godz w Indiach. Gdyby akcja się działa w Anglii mielibyśmy o połowę mniej kolorów. Tyle słońca i barw poprawia humor no i sporo dobrych tekstów. Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones