PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631542}
3,9 1 025
ocen
3,9 10 1 1025
House of Dust
powrót do forum filmu House of Dust

1/10

ocenił(a) film na 1

Ten film to kpina ! Najlepsza jest laska która sypia w skarpetach :D pewno było jej zimno w stópki :)

sylwester_3

Masa ludzi sypia w skarpetkach - gdybyś miał problemy z krążeniem, też byś sypiał :P.

ocenił(a) film na 1
chryssalid

ale przynajmniej bym je zmienił i umył nóżki.A tutaj laska chodzi w wysokich trepach i z tymi samymi skarpetami idzie do łóżka- fuuuuuuuuj.

ocenił(a) film na 4
sylwester_3

hahha... wyjąłeś mi to z klawiatury :D... to samo pomyślałem, nie dość, że trapery, nie dość, że skiety to jeszcze szare - "fuuuuuuuuj."

ocenił(a) film na 1
BatiBat

zrobiła sobie natural sleeping :) ahahahah

ocenił(a) film na 4
sylwester_3

heheh :D właśnie skończyłem oglądać go do końca... dotrwałeś do chwili gdy śpi w czarnych ?... a swoją drogą aż tak okrutny nie był... spodziewałem się nędznego slashera jak np "Nun" czy jakoś tak... upiór zakonnicy siekę z każdym robi... objawiała się w postaci wody... czyli miałeś przerąbane jak stałeś obok zlewu... Dom z kurzu" porusza ciekawą hipotezę schizofreników i duchów... mogliby zrobić prequel zrobić... ciekawe jakiego ducha wtedy słyszała... i obowiązkowo moment w którym usłyszała, że musi spać w skarpetach... a film oceniłem 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones