film

Hubie ratuje Halloween

Hubie Halloween
2020
1h 42m
4,6 10 703
oceny
4,6 10 1 10703
2,2 4
oceny krytyków
Dobrotliwy, ale strachliwy Hubie z Salem w Massachusetts nie należy do ulubieńców mieszkańców. Nie przeszkadza mu to jednak bronić ich przed złem podczas Halloween. Zobacz pełny opis
Hubie ratuje Halloween zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Hubie ratuje Halloween
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2020-09-10T16:40:37 https://fwcdn.pl/webv/50/06/55006/55006.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/44/860744/hubie_ratuje_halloween___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm

Hubie Dubois (Adam Sandler) co roku w Halloween pilnuje, żeby mieszkańcy jego rodzinnego miasteczka Salem bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Nikt jeszcze mu za to nie podziękował. W tym roku - ze względu na zbiegłego przestępcę i tajemniczego nowego sąsiada - Hubie jest wyjątkowo czujny. Kiedy ludzie zaczynają znikać, musiHubie Dubois (Adam Sandler) co roku w Halloween pilnuje, żeby mieszkańcy jego rodzinnego miasteczka Salem bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Nikt jeszcze mu za to nie podziękował. W tym roku - ze względu na zbiegłego przestępcę i tajemniczego nowego sąsiada - Hubie jest wyjątkowo czujny. Kiedy ludzie zaczynają znikać, musi przekonać policję (Kevin James, Kenan Thompson) i mieszkańców miasteczka, że potwory naprawdę istnieją i tylko on może je powstrzymać.

dystrybucja
Netflix
studio
Happy Madison Productions
tytuł oryg.
Hubie Halloween
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Salem, Danvers, Marblehead, Hopedale, Mendon i Beverly (Massachusetts, USA).
Cameron Boyce miał zagrać w filmie, jednak zmarł tragicznie przed rozpoczęciem produkcji. Rola została powierzona najbliższemu przyjacielowi i współlokatorowi Karanowi Brar.
Okres zdjęciowy trwał od 8 lipca do 29 sierpnia 2019 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 6

Czytając komentarze nastawiłem się bardzo negatywnie na film. Ale na szczęście jestem pozytywnie zaskoczony. Fajny, ciepły film na jesienny wieczór :) Oglądając tylko Sandlera nie mogłem się nadziwić że to ten sam aktor co w "Nieoszlifowane diamenty".

I autentycznie współczuje wszystkim, którzy mają taki ból d*py, że ich nie ;)

ale lipa..

ocenił(a) film na 3

Główna wada filmu to sposób mówienia głównego bohatera. Ile można tego seplenienia słuchać.. Film raczej jest zabawny, ale ogólnie całość wypada słabo, chaotycznie.
Może za dużo wątków było, film nieudolnie wyreżyserowany?
Pozostaje niesmak i poczucie zmarnowania czasu.

Ten lektor na netflixie to jakaś porażka....

Jest wszystko, historia, akcja, przesłanie. wszystko podlane humorem Sandlera. Świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones