Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:58

Zobacz Hubie ratuje Halloween zwiastun

Film

Hubie Halloween

2020 1 godz. 42 min.
4,4 5 509
ocen
4,4 10 5509
591
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"860744","linkUrl":"/film/Hubie+ratuje+Halloween-2020-860744","alt":"Hubie ratuje Halloween","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/44/860744/7931291.2.jpg"}
Dobrotliwy, ale strachliwy Hubie z Salem w Massachusetts nie należy do ulubieńców mieszkańców. Nie przeszkadza mu to jednak bronić ich przed złem podczas Halloween.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Hubie ratuje Halloween
Hubie ratuje Halloween (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:58
Hubie ratuje Halloween | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Hubie Dubois ([person=3916]Adam Sandler[/person]) co roku w Halloween pilnuje, żeby mieszkańcy jego rodzinnego miasteczka Salem bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Nikt jeszcze mu za to nie podziękował. W tym roku - ze względu na zbiegłego przestępcę i tajemniczego nowego sąsiada - Hubie jest wyjątkowo czujny. Kiedy ludzie zaczynają znikać, musi przekonać policję ([person=104376]Kevin James[/person], [person=74225]Kenan Thompson[/person]) i mieszkańców miasteczka, że potwory naprawdę istnieją i tylko on może je powstrzymać.

Hubie Dubois (Adam Sandler) co roku w Halloween pilnuje, żeby mieszkańcy jego rodzinnego miasteczka Salem bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Nikt jeszcze mu za to nie podziękował. W tym roku - ze względu na zbiegłego przestępcę i tajemniczego nowego sąsiada - Hubie jest wyjątkowo czujny. Kiedy ludzie zaczynają znikać, musiHubie Dubois (Adam Sandler) co roku w Halloween pilnuje, żeby mieszkańcy jego rodzinnego miasteczka Salem bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Nikt jeszcze mu za to nie podziękował. W tym roku - ze względu na zbiegłego przestępcę i tajemniczego nowego sąsiada - Hubie jest wyjątkowo czujny. Kiedy ludzie zaczynają znikać, musi przekonać policję (Kevin James, Kenan Thompson) i mieszkańców miasteczka, że potwory naprawdę istnieją i tylko on może je powstrzymać.

dystrybucja
Netflix
studio
Happy Madison Productions
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Hubie Halloween
inne tytuły
Hubie ratuje Halloween Polska
Więcej...
Cameron Boyce miał zagrać w filmie, jednak zmarł tragicznie przed rozpoczęciem produkcji. Rola została powierzona najbliższemu przyjacielowi i współlokatorowi Karanowi Brar.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mnie ten film ubawił.

  ewacasandra

  I autentycznie współczuje wszystkim, którzy mają taki ból d*py, że ich nie ;)

 • Miłe zaskoczenie

  Dario_88 ocenił(a) film na 6

  Czytając komentarze nastawiłem się bardzo negatywnie na film. Ale na szczęście jestem pozytywnie zaskoczony. Fajny, ciepły film na jesienny wieczór :) Oglądając tylko Sandlera nie mogłem się nadziwić że to ten sam aktor co w "Nieoszlifowane diamenty".

  13
  • Zrobiłem to dla Was...

   wojtek_169 ocenił(a) film na 1

   Czuję, że ten film zgwałcił mój mózg gorzej niż amarena potarmosiła mój żołądek za czasów studenta. wydaje się, że scenariusz do filmu zrobił scenarzysta 'Smoleńska'. Mam ochotę wypić litr 1906, zapalić tymianek i wciągnąć cukier puder żeby dać radę obejrzeć cały ten film. Grunt, że znaleźli rolę ... więcej

  • Lektor

   wolfik18

   Ten lektor na netflixie to jakaś porażka....

  • ale lipa..

   fmd3d ocenił(a) film na 3

   Główna wada filmu to sposób mówienia głównego bohatera. Ile można tego seplenienia słuchać.. Film raczej jest zabawny, ale ogólnie całość wypada słabo, chaotycznie. Może za dużo wątków było, film nieudolnie wyreżyserowany? Pozostaje niesmak i poczucie zmarnowania czasu.

   12