PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 077
ocen
7,8 10 1 95077
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

Muzyka w tym filmie po prostu powala na kolana.10/10

szponter

RZECZYWIŚCIE MUZYKA POWALA NA KOLANA. DLA MNIE JEST TO NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA W HISTORII KINA

grzegorzanu

mam pytanie a kto wykonuje tę piękną piosenke z tego filmu?
i gdzie można ją śćiągność??

ocenił(a) film na 10
Nestor65

Ogólnie rzecz mówiąc to muza do filmu jest skomponowana prze John'a Williams'a. Tu masz linki do całej płtyty ze ścieszką z filmu: http://rapidshare.com/files/224903523/EoTSsT.part1.rar i http://rapidshare.com/files/224898528/EoTSsT.part2.rar

ocenił(a) film na 9
szponter

Dzięki, mi też się przyda. Jakby nie ta muzyka, dałabym słabszą ocenę, ale jej kompozycja zgrała się z całym filmem rewelacyjnie, przez co to wszystko wyszło tak niezwykle...

ocenił(a) film na 10
Mocking_Bird

:D:D:D tak się składa ,że sobie właśnie ją słucham:D

ocenił(a) film na 8
szponter

Wybitny soundtrack. Swoją drogą, był jedną z inspiracji dla Hansa Zimmera i Eltona Johna, gdy pracowali nad "Królem Lwem".

JaszczurXP

zgadzam się! fantastyczna ścieżka! gdyby zakończenie filmu było lepsze z pewnością moja ogólna ocena byłaby wyższa. dlatego 7/10 głównie za muzykę! :)

ocenił(a) film na 9
aeterna88

No więc czy ktoś napisze co to za kawałek?
Ten który śpiewa Bale stojąc przy siatce i salutując żołnierzom, czy słyszalny w momencie kiedy rodzice odnajdują chłopca.

ocenił(a) film na 9
Kapitanos

Ok już mam.
To "Suo Gan"

ocenił(a) film na 6
Kapitanos

Zgadzam się, muzyka jest super... Pierwszy raz oglądałem jak miałem 8 lat i ten film mi się spodobał na ocena 10, teraz po 10 latach jest zbyt amerykański i nie podoba mi się przemiana tego chłopca z typowego anglika na amerykusa więc daje 6...

ocenił(a) film na 8
szponter

wiadomo kto robił muzyke do filu tak jak do prawie wszystkich Stevena Spilberga. Mistrz i Guru John Williams

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones