PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790362}
7,1 3 355
ocen
7,1 10 1 3355
5,8 4
oceny krytyków
In a Heartbeat
powrót do forum filmu In a Heartbeat

Historia pokazana w tym krótkim filmie, nie jest przekazem dla ludzi o mocno prawicowych poglądach, czy dla ludzi nietolerancyjnych.

Historia wydaję się trochę naiwna, zbyt ładnie i miło się to kończy, ale przynajmniej zostawia uśmiech na twarzy, i dla wielu oczekiwany happy end. Filmik za to ładnie zrealizowany, kolorowy, ze wszystkimi gestami i minami na twarzach bohaterów, które lubię w animacjach.

Michal17

"(...) mocno prawicowych poglądach, czy dla ludzi nietolerancyjnych" masz Ty rozum i godność człowieka? Pisząc w ten sposób i wrzucając wszystkich ludzi o poglądach prawicowych do jednego wora sam jesteś nietolerancyjny.
Ja osobiście uważam się za osobę bardziej skierowaną ku prawej stronie, a mimo to animacja bardzo mi się podobała. Była sympatyczna, ładnie zrealizowana a przy okazji poruszała istotny problem wielu młodych ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia odkrywają, że nie są tacy jak większość ludzi dookoła i nie do końca potrafią sobie poradzić.
A Twoim postem poczułam się lekko urażona.

ocenił(a) film na 8
vilyen

Zdarza się. Przyjmuje do wiadomości

vilyen

Jak sama zauważyłaś, jesteś bardziej skierowana ku prawej stronie, zaś Michal17 pisze o osobach o mocno prawicowych poglądach (konserwatywnych). Chodziło mu pewnie o skrajnie prawicowe.
Oczywiście, wrzucanie wszystkich do jednego wora, nie jest prawidłowe, ale skrajności nie ma zbyt wiele - są one po prostu najgłośniejsze.

ocenił(a) film na 8
MojeGBA

Dokładnie :) i, nie, nie wrzucam wszystkich do jednego worka, dlatego podkreśliłem "MOCNO" prawicowych. Pozdrawiam

vilyen

Należy rozdzielić poglądy prawicowe na prawicę światopoglądową oraz prawicę gospodarczą, która sama w sobie nie ma nic wspólnego z LGBT.

ocenił(a) film na 1
Michal17

Nie jest także dla dzieci, ale jednak chcą ją w szkołach pokazywać.....

Andrzejcoolziomek

niby dlaczego nie jest dla dzieci? :D dwóch młodych chłopców, ładna animacja, niewinny i pozytywny przekaz. zresztą wątpię, żeby ktoś to puszczał polskim gówniakom.

ocenił(a) film na 1
mr_le_president

Ponieważ każdy rodzic o homoseksualizmie powinien powiedzieć sam, kiedy stwierdzi że to jest na to gotowe.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

może o "pszczółkach i kwiatkach" też powinien decydować?

I powiedz mi jak tu stwierdzić czy dziecko jest coś to gotowe? Ja sam mając ponad dwadzieścia lat słyszałem teksty od rodziców pokroju "Czy to nie jest zbyt agresywne?", "Nie za dużo krwi?"

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

W jakiej szkole chcą to pokazywać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones