PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 394 222
oceny
8,0 10 1 394222
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

uważam, iż ludzkość, która nie jest w stanie najpierw zapewnić sobie bytu na Ziemi i ją "zajeżdża" nie powinna mieć prawa do zdobywania innych planet. No bo co zrobią z tą drugą "Ziemią"? Zajadą, zniszczą i będą znowu szukali.. Dlatego jak dla mnie na szczęście ten film to stek bzdur, aczkolwiek obejrzałam dla jednego, z moich ulubionych aktorów - Mcconaughey'a. Oczywiście może inni widzą w tym filmie jakiś kunszt, niepokój etc mnie jednak bardziej niepokoi olewanie Ziemi i szukanie sobie gniazdka, które i tak się podepta.. Co innego szukać szanując to co się ma.

ocenił(a) film na 8
Sanneya

Aleś bystra. Planety, które widać w filmie sa jałowe, bez form życia. Jakim cudem Ziemianie zatem mogą je zniszczyć? Pytam serio.

Alex_Tyler

To była taka przenośnia dotyczącą głównego problemu jakim jest olewanie planety na której się mieszka i szukanie "czegoś innego". Ludzkość, która zniszczy Ziemię nie będzie zaslugiwala na nic więcej niż suchy jałowy skrawek.

ocenił(a) film na 1
Alex_Tyler

Spytaj się - serio - jakim cudem ludzie mogliby na nich przeżyć skoro na Ziemi podobno grozi im zagłada?
I to by było tyle jeśli chodzi o sensowność tego "dzieła".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones