PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 394 251
ocen
8,0 10 1 394251
6,0 48
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Jeden z fajniejszych filmów, a część pożal się Boże krytyków daje po 2-4 gwiazdek. Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym, żeby oceniać ten film niżej niż 5. Ja wiem, że niektórym mógł nie siąść, ale dawanie 2 gwiazdek to jakiś objaw upośledzenia umysłowego. No, ale krytycy to krytycy. Oni lepiej wiedzą co dobre. XD

corristox

Film jest koszmarnie nieudolny. Za to dostaje po bęckach. Dałniastych widzów się nie bierze pod uwagę - oni zawsze byli głupi i niezbyt bystrzy by się byle czym podniecać.

grzegorz_cholewa

Najpierw obczaj sobie ocenę filmu na serwisach takich jak Rotten Tomatoes. I nie chodzi tu o Audience Score, która jest zawyżona. No, cóż... Nasi krytycy tak samo znają się na ocenianiu jak polscy filmowcy na robieniu dobrego kina. XD

corristox

Jest bezwartościowa. Oceny nie zmienią, że scenariusz to padaka a film to popis nadętego błazeństwa.

grzegorz_cholewa

Nasi krytycy są bezwartościowi. Podobnie jak cała współczesna polska kinematografia. prawdy nie oszukasz. xddd

corristox

Ta lista filmów jest bezwartościowa.

grzegorz_cholewa

Ludzie wierzą bezmyślnie w jakieś bóstwa. Ludzkości w ogóle nie da się brać na poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones