PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 183
oceny
6,1 10 1 35183
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Dziwny film

ocenił(a) film na 3

Nie jest dobrą oznaką, gdy do filmu muszą powstać dokrętki i to jeszcze z innym reżyserem. Bo film taki staje się produkcją nieskładną fabularnie, dziwnie zmontowaną oraz nierówną wizualnie. Tak jest w tym przypadku - gdy jedna scena staje się być niezwykle klimatyczna, trafna i dobrze zagrana, to kilka następnych jest bełkotliwych i po prostu głupich. Jest tu dużo niedomówień i absurdów, które uwidaczniają się szczególnie w przekombinowanym scenariuszu i pourywanych wątkach. I chodź wspaniali aktorzy próbują choć trochę ratować ten film, to jest mi ich żal, że ich nazwiskami jest on podpisany.
3/10

ocenił(a) film na 3
Mr_MarQx

choć*

ocenił(a) film na 5
Mr_MarQx

dokąd?

Szkoda mi Nicole :( kiedyś grała w lepszych filmach, to można porównać do jestem legendą, też jakoś dziwnie wyszło. Ale Nicole mogłaby naprawdę na starość wziąść się za jakieś lepsze filmy, a nie takie to to niewiadomoco. Nawet BMX Bandits jest od tego mocniejsze echh...
Podobnie jak Tłumaczka, taki film z przesłaniem czy co, to to takie naiwne troszkę z Jej strony, ale OK to jest Jej wybór i ja go szanuję. :)

I znów staliśmy się ludźmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones