PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 183
oceny
6,1 10 1 35183
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Niestety to najsłabsza ekranizacja tego tematu. Film miał potencjał, ale tym razem zabrakło absolutnie pomysłu na film. Kiepsko dobrano tez aktorów. Nicole Kidman zupełnie nie pasuje do tego filmu. A Daniel Craig to po prostu zwykły drewniak, który nigdy nie potrafi nic dobrego zagrac.
Słabe aktorstwo i brak dobrch pomysłów na fabułę filmu sprawiają, ze film staje sie nudny i monotonny, o co w temacie inwazji naprawde trudno. A do tego te dołozone na siłę pseudoprzesłanie na temat ludzkości...
Niestety, wyszedł z tego przeciętniak. Nie udał się Hirschbiegelowi debiut w Hollwyood.

fidelio

zgadzam sie mi to pachnie filmem Invasion of the Body Snatchers, pomysl praktycznie identyczny, zmienione tyklo kilka elementow. O ile film z '78 byl swietny to Inwazja nie porywa.
Nie oszukujmy sie film schematyczny, moglby z tego wyjsc niezly remake, chyba remaku z '78 ktory jest o ile sie nie myle remakiem z '56.
Tamte filmy mialy klimat i dobra gre aktorska. Zgadzam sie z autorem tematu ze ten film nie mam 'jaj', jest bezplciowy. Szkoda, jest kilka fajnych scen, ale ogolnie nie wykorzystano potencjalu pomyslu /kalki innych filmow/ bo moznaby nakrecic przynajmniej cos ciekawego. A tu ani sf ani dramat, film nijaki. Mozna obejrzec jako ciekawostke. daje 5/10.

ocenił(a) film na 7
kamil_d444

do kamil_d444 kolego do twojej wiadomoci - ten fil jest remakiem filmu "inwazja porywaczy cial! jak dla mnie calkiem niezlym remakiem, co do Daniela, w nowym bondzie to on moze wyszedl sztywno, bo ten bond nie powinien miec miejsca, ale akurat tutaj to on zagral calkiem nie zle. Co do Nickol tu sie nie zgodze, ona wlasnie nadaje sie do takich filmow, jest swietna aktorka i swietnie zagrala. Film moze i nie jest najwyzszych lotow ale nie jest wcale zly, przy takich "hitach" jak beznadziejny hostel 1 i 2, czy durnych kontynuacjach genialnej pily jedynki, wypada bardzo pozytywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones