PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513794}

Irlandczyk

The Irishman
7,1 100 056
ocen
7,1 10 1 100056
6,9 54
oceny krytyków
Irlandczyk
powrót do forum filmu Irlandczyk

zmarnowana szansa

ocenił(a) film na 5

Nie chciałem dać się zwieść pierwszemu odrzucającemu wrażeniu, które powstało na widok całej gromady na siłę odmładzanych staruszków. Uwielbiam gatunek, reżysera i obsadę, więc oglądałem dalej. Kiedy już udało mi się jako tako przyzwyczaić do tej śmiesznej charakteryzacji, nadal nie byłem wciągnięty w film. Działo się dużo, morderstwa z zimną krwią, knucia i pobicia. Ale brak jakiegokolwiek napięcia, a humor jeśli był to musiałem przeoczyć. Po 2 godzinach się poddałem, myślę że dałem wystarczająco dużo czasu reżyserowi na zainteresowanie mnie swoim dziełem. Szkoda, bo scenariusz w sumie dobry, gdyby tylko powierzono go młodym, utalentowanym, głodnym sukcesu reżyserowi i aktorom, moglibyśmy się cieszyć narodzinami n owego pokolenia gwiazd gangsterskiego kina, którzy uraczyliby nas w przyszłości jeszcze co najmniej kilkoma świetnymi filmami.

ocenił(a) film na 8
pokineusz

Ja też miałam trochę podobnie, ale wytrwałam. I te następne 1,5 godziny wynagrodziły mi wszystko z nawiązką. Skończ oglądać, bo ta "końcówka" to sens całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones