PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 244
oceny
7,4 10 1 245244
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Otóż, jak już wiadomo, Tony usuwa z piersi reaktor, a na końcu filmu niszczy wszystkie zbroje i
kończy z byciem Iron Manem.... jest jeszcze scena po napisach jak Tony "rozmawia" z Bruce'm
Banner'em i można to traktować jako łącznik z innymi postaciami...

Ale z drugiej strony, nie ma on większego sensu, niczego nie zapowiada.

Aktor grający Rhodey'a mówi iż ten film mógłby być ostatnim.

Patrlow mówi iż nie spodziewa się Iron Man 4 (z nowego wywiadu), a przecież Iron Man to
marka i spora kasa, więc Marvel nie zrezygnuje z tej postaci, co ważniejsze "nie długo"
Avengers 2 i Iron Man jest nie zbędny by film osiągnął sukces...

Więc jak sądzicie, co dalej? jeśli powstanie bezwzględnie Iron Man 4, to po co takie
zakończenie?...

Czyżby Marvel, nie wiedział co dalej? czy "wyczerpał" się materiał i po Avengers 2, jeśli
powstanie Ant Man, to nie będą wiedzieli co dalej zrobić z tym fantem?

chudys215

Oj dawno takich bzdur nie czytałem. Aż się kichać zachciało.

ocenił(a) film na 6
Spidey_

Niech już sobie darują kolejną cześć.

Joleke22

Czemu mają sobie darować ? Mega kasowy film,który odniósł kolejny sukces ,bardzo popularny i lubiany bohater i aktorzy ,przed faktami nie uciekniesz a jak cie nie kręci temat Iron Man'a to sobie znajdź inny a nam pozwól sobie dyskutować w spokoju:)

ocenił(a) film na 6
chudys215

Dyskusja publiczna więc mam prawo w niej uczestniczyć,wyraziłem swoje zdanie na temat planów co do ''4'' jeśli nie kręci cię otwarta dyskusja to znajdź sobie zamknięty temat w internecie i pozwól dyskutować wszystkim w spokoju ;] Oczywiście że kasowy film ale to nie świadczy o filmie,dla mnie 3 zbyt przesadzona i przekombinowana ale solidna,lubię poprzednie części ale tutaj to nie jest Iron man lecz Tony Stark bawiący się w James'a Bond'a,pozdro!

Joleke22

to zacznij oglądać polskie kino to nie będzie mowy o przekombinowaniu :)

ocenił(a) film na 6
chudys215

Oglądam Polskie kino i nie które produkcje biją na głowę "Iron shit 3"

Joleke22

jak można porównywać Iron Mana do polskich "produkcji" skoro Polakom wychodza tylko dramaty, od czasu do czasu komedia, wszystko inne spier.olą na całego, a filmu w stylu Iron Mana w życiu nie nakręcą

Joleke22

Że co proszę? A znasz jakiś polski film o superbohaterze? He? Za Asa podziękuję... . No to gdzie tu konkurencja?

ocenił(a) film na 7
Spidey_

Ale ja na przykład nie umiem sobie wyobrazić Iron Mana 4 która prawdopodobnie wyjdzie w 2017 r. któregoś tam maja bez Roberta !.Jest informacja że iron man 4 który wyjdzie prawdopodobnie w 2017 r. któregoś tam maja będzie jednak z Robertem i Gwyneth :D

kolorowwa

Możesz po Polsku? bo nic nie zrozumiałem z twojego postu.

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Moim zdaniem zakończenie Iron Mana 3 było by super zakończeniem trylogii ale nie ukrywam że sam czekałbym na 4 część IM.Świadczyć o tym że Iron Man 3 będzie ostatnią częścią może być fakt że podobno Avengers 2 to ostatni film z Iron Manem.Tak szczerze mówiąc Iron Man bez Roberta to nie Iron Man i za pewnie mnie oraz innych ludzi taki film by nie zainteresował, jeśli jednak tak to na pewno w małym stopniu.

ocenił(a) film na 10
SzymonWafelRosiak

A na końcu filmu on nie powiedział coś w stylu "mogą mi zabrać wszystkie zabawaki,i będe iron manem" no to może będzie 4 część

ocenił(a) film na 10
adams_13

Może i tak.

ocenił(a) film na 6
Spidey_

Z każdej marki kiedyś trzeba zrezygnować, tylko niektórzy robią to za późno, patrz: Seria Piła,Oszukać Przeznaczenie i Szybcy i Wściekli

katedra

akurat ostatnie oszukac przeznaczenie było bardzo dobre, pila trzyma poziom jak na równi z czesciami po epickiej trylogii,,,

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 10
mortiaris

Musze się zgodzić z Katedrą i także powiedzieć "lol", seria Piła z każdą częścią była tak beznadziejna, że szkoda gadać, nie mieli już co wymyślać. Oszukać Przeznaczenie pierwsze 2 części jak dla mnie ok, później już też wymyślali. Co do Szybkich to się nie wypowiadam bo nie oglądałem i nie przepadam za tą serią - nie mój gust.

mateusi91

ostatnie oszukac przeznaczenie scaliło wszystkie czesci i w miare honorowo zakonczyło serie, ostatnia piła tez była juz na poziomie pierwszych czesci, wiele ukazała i wyjasniła, wiekszym failem jest juz 4 czesc underworlda, serie które wy wymieniliscie akurat zebrały sie do kupy po poprzednich katastrofach..

katedra

oszukać przeznaczenie oglada sie dobrze...piła to nie wiem, a szybcy sa zajebisci

ocenił(a) film na 6
katedra

Nawet widzę, że nie masz żadnych ciuekawych kwestii to powiedzienia tylko robisz głupie emotki...typical

ocenił(a) film na 6
The_Fallen

ciężko odpowiedzieć na taki post

katedra

Jak się jest idiotą to tak.

ocenił(a) film na 6
The_Fallen

Nie, po prostu nie mam tak dziwnego gustu jak ty

katedra

Dziwnego? Ty za to masz normalny gust.. pierdo..lisz jak popieprzony ale ty tak zawsze

użytkownik usunięty
The_Fallen

Fallen, skąd taka agresja???

ocenił(a) film na 10
The_Fallen

Zgadzam się " Szybcy i Wściekli " rządzą !

katedra

i nie moga zrezygnowac z iron mana 4.....jeszcze tylko IM4 powinien powstac i tyle.

Spidey_

osobiscie nie wyobrazam sobie IM bez Downeya, poprostu bez jego humoru film nie byl by taki sam, to jak ogladac doktora hausa bez hugha laurie -_-

to czy powstanie IM 4 jest nie pewne o tyle ze µRobert Downey mial podpisany kontrakt na 2 avengers i 3 IM po tym z tego co czytalem to ma odejsc i co innego robic. ale moge sie mylic ( mam taka nadizeje bo uwielbiam go jako aktora z jego poczuciem humoru i wyrazem twarzy )

ocenił(a) film na 10
garfield11031989

Wiem że Downey na zagrać w " Sherlock Holmes 3 ", więc może za dużo od niego wymagamy ? Przecież On ma ok.50 lat !

użytkownik usunięty
Spidey_

Ale Tony wspomniał że będzie Iron Menem, ale to chyba chodziło mu że w sercu czy coś takiego, ale Iron Men ma się pojawić w Awendzers 2 więc jeszcze zobaczymy Iron Mena.
Ale film jak dla mnie świetny, jak by się pojawiła 4 to by było super !!!!

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Ludki kochane "4" na pewno powstanie tylko, że dopiero po A3, czyli gdzieś obstawiam przed 2020 rokiem. Mam nadzieję, że tak będzie.
Taki kawał czasu od ostatniego solowego IM jest jak najbardziej ok, większego smaku się narobi i będą większe oczekiwania, ale czy ze starą czy nową obsadą tego nie wiem, ale raczej to 2 gdyż wtedy RDJ by miał prawie 6 dych na karku. Jak wiadomo RDJ uwielbiany przez miliony trudny będzie do zastąpienia jednak studio na pewno wybierze odpowiedniego kandydata, tak samo było z Jokerem.
Wkrótce czeka też ten sam los Hugh Jackamana (Wolverine), niestety chłopaki się starzeją, a pasują do roli idealnie.

Jednak przez ten czas Marvel chce się skupić na innych produkcjach i wykreować innych bohaterów, bo ciągle pokazywanie nam Thora, CA czy IM się w końcu przeje i ludzie ich znienawidzą, dlatego dłuższa przerwa tym filmom się przyda.
Ja osobiście czekam na GoG czy chociaż by długo zapowiadanego Dr. Strange.

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Możesz napisać dialog, ten który był po napisach? Bo oglądałam to internecie i ucieli ten kawałek.

ocenił(a) film na 8
Blumka1

Znalazłam to: http://www.youtube.com/watch?v=aFJKWwdQzto

ocenił(a) film na 6
Spidey_

Wszystkie te spekulacje pewnie na nic sie nie zdadza, bo Marvell zrobi najzwyklejsza rzecz w swiecie, tzn scene w stylu:
"- O nie, niebezpieczenstwo, potrzebujemy Iron Mana.
- Ale ja juz nim nie jestem
- No wez, to wazne
- No dobra..."
I tyle, tak sie robi pieniadze :)

Spidey_

Jest poniewarz ma być też Avengers 2 oran Avengers 3 i Iron Man tam ma wystąpić więc według mnie powinna być kolejna część Iron Man'a
Wyęc napiszcie ten głupi scenariusz i ruszcie dupy w troki i ma być "Iron Man 4" jak niebędzie to będzie rozpierdówa!!!!!

:D

IronMan0610

Tjaa... .

ocenił(a) film na 7
Spidey_

Nad czym tu spekulować?

Przecież oficjalnie już powiedziano że Iron Man 3 zamyka trylogię samej postaci.

Iron man powróci już tylko jako członek zespołu w Avengers 2 i 3

THE_ONE101

sami mówili że będzie jak z bondem z nowymi aktorami

ocenił(a) film na 7
wort801

Podaj mi proszę linka z tekstem lub nagranie z konferencji gdzie twórcy tak się wypowiadali

THE_ONE101

bardzo proszę http://kino.dlastudenta.pl/artykul/Iron_Man_jak_Bond_beda_kolejne_filmy,94924.ht ml

ocenił(a) film na 7
wort801

ok, zwracam Honor

THE_ONE101

więcej wiary w ludzi :)

ocenił(a) film na 10
Spidey_

A ja nie rozumiem o co wam chodzi. Dla mnie nie brzmiało to tak jakby miała to być ostatnia część.

fakinszit

IRON MAN 4 IS COMING MAY 6, 2016 gdzies w necie cos takiego znalazłem ;)

Spidey_

czwórkę może zrobią ale zależy od tego czy chcą tworzyć dalej czy już nie. Ale taka ciekawostka Rody nie ma wszczepionego reaktora ale zbroja ją posiada więc czy ma reaktor czy nie to bez różnicy. Co do polskiego kina to powiedziałbym że to kino dla masochistów ekstremalnych albo dla psychopatów(taka moja ocena nowych filmów polskich).

Spidey_

mi sie wydaje że w 4 bedzie coś takiego że jakiś wróg zaatakuje TS a że on nic nie mógł zrobić wiec umarł a ten mały niewiem może zastąpi go w jakimś sensie czy coś takiego

ocenił(a) film na 10
Spidey_

Na końcu po ostatniej scence napisali " Tony Stark will return " co oznacz mniej więcej " Tony Stark powróci " wiemy że na pewno pojawi się w " Avengers 2 " ale czy będzie " Iron Man 4 ", nie wiadomo.

ocenił(a) film na 7
Blumka1

Panowie pozostaje jeszcze jedna rzecz a mianowicie , wszystkie zbroje zostaly zniszczone ale nie do konca :))) co z Iron Patriot ?:)

ocenił(a) film na 10
koler214

Ale Tony Stark to geniusz, może przecież zbudować nowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones