PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1187}
7,6 17 986
ocen
7,6 10 1 17986
7,9 7
ocen krytyków
Jańcio Wodnik
powrót do forum filmu Jańcio Wodnik
Preston36

No właśnie to samo pytanie mi się nasunęło. Nie rozumiem tych ocen filmów na tym portalu, film ma wysoką ocenę i dosyć sporo głosów aby mieć wysokie miejsce w rankingu a tu się okazuję że tak nie jest. Nie pojmuję tego choćby dlatego że są filmy które mają niższe oceny i mniej głosów a w rankingu figurują.

Andy400

Bo to film telewizyjny.

neo_angin

????? A gdzie można znaleźć tą informacje ? To znaczy że te filmy które tu mają sporo głosów i wysoką ocenę a nie są w rankingu są filmami telewizyjnymi ? Bo już kilka takich tytułów tu spotkałem i ździwiło mnie czemu nie są w rankingu.

Andy400

Tak. Film musi mieć 1000 głosów. Ocena nie ma znaczenia. Jest chyba w regulaminie adnotacja. Filmy wypuszczone bezpośrednio na rynek video/dvd też nie są uwzględniane.

neo_angin

Przyznam szczerze że nie doczytałem się tego w regulaminie. teraz to już będę wiedział. Dzięki za informacje.

neo_angin

Choć swoją drogą zastanawiam się czy to jest słuszne postępowanie że filmy które zostały wyprodukowane dla telewizji są pomijane w rankingu tylko dlatego że nie zostały pokazane w kinie. Niektóre z tych filmów mają wysoką ocenę, o wiele wyższą niż niektóre "dzieła" pokazywane w kinach.

Andy400

Wiem, ale cóż poradzić. Mogliby chociaż osobny ranking dla nich zrobić.

neo_angin

Mogliby. Albo zrobiliby w ogóle porządek na Filmwebie. Jeden ranking i tyle.

ocenił(a) film na 9
Andy400

dzieki z info!:) muszę przyznać,że trochę mnie irytowało pomijanie niektórych produkcji w rankingu.. teraz niby wiem czemu.. mimo to jakoś nie rozumiem idei nadal...

ocenił(a) film na 9
Andy400

Właśnie. Tyle, żeby ten ranking miał wszystkie filmy, a nie tylko 100 najlepszych.

weekendowy_filmowiec

No ta 100-tka jest za ciasna, to powinno być 250 filmów jak na IMDB a może nawet więcej jeśli chodzi o te najlepsze

ocenił(a) film na 9
Andy400

Filmów w rankingu jest 5760 (takie miejsce ma Kac Wawa). Mam pogląd tylko na 100 filmów. Bezsens.

weekendowy_filmowiec

A tak, masz rację powinien być podgląd na cały ranking żeby widzieć całą listę filmów bez szukania konkretnego tytułu osobno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones