PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527}
7,0 74 658
ocen
7,0 10 1 74658
6,4 9
ocen krytyków
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
powrót do forum filmu Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm

Moja ulubiona komedia ,uwielbiam talent aktorski Rowana Atkinsona naprawdę takiego debila i idiotę zagrać trzeba umieć i mieć do tego wrodzone zdolności ;).Wspaniale zagrał bawiłem się świetnie od początku do końca ,śmiałem się z każdej nowej sceny w której Jaśio mnie rozwalał swoim talentem ,myślałem że padnę w niektórych momentach .Tak więc komedia zwariowana Jaśio nie da się nie śmiać obejrzałem ten film wiele razy i tylko Atkinson tutaj trzyma klasę .Tak więc ten film ma w sobie to coś do czego się wraca ,jak ktoś lubi takie komedie gdzie debilizm i idiotyzm rozwala nas na łopatki to polecam ,Rowan Atkinson robi wszystko by przytrzymać widza do samego końca filmu.Jego talent pięknie został tutaj ukazany a ten film pokazuje że nie tylko w serialu komediowym mógł się ten aktor odnaleźć

ocenił(a) film na 8
Kinematograf

również uwielbiam Jasia Fasolę :) on ma coś,co przyciąga widzów,już na sam jego widok się uśmiecham ,on jest po prostu genialny !!trzeba docenić jego pracę,bo niełatwo jest zagrać takie role :) on to robi po mistrzowsku :) pzdr :)

ocenił(a) film na 8
rado_13

Ogólnie kapitalna komedia, sama scena z poprawionym obrazem (wtedy już spadłem z fotela ze śmiechu) zasługuje na +1 . Może i komedyjka glupiutka czy "prostacka" ale za to kochana . Według mnie zasługuje na bardzo dobry 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones