PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 81 106
ocen
7,4 10 1 81106
7,4 34
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Sam początkowo nie doceniłem tego obrazu. Historia trochę się wlecze, tempo nieśpieszne, dialogi już nie tak błyskotliwie a fabuła nie absorbuje tak jak w poprzednich dwóch "Tarantinach". Mimo to pewne zabiegi i ten jego styl też da się wyczuć ale nie jest to tak wyraźne jak poprzednio (powiedziałbym mniej nachalne). Może to i dobrze i wyszło to filmowi na dobre, bo kiedy minęło moje zdziwienie że to jednak cały czas jest Tarantino zagłębiłem się w ten film i koniec końców całość okazała się bardzo dobra. Wyborowe aktorstwo o którym już się nie będę rozpisywał, świetne kawałki muzyczne oraz skomplikowana i precyzyjnie zbudowana historia kryminalna. Warto jednak obejrzeć ten niedoceniany obraz Quentina.

ocenił(a) film na 8
Nu_RaKu

mam to samo, ze po kolejnym obejrzeniu, coraz bardziej lubie ten film, wylapuje zabawne teksty, ze o sciezce dzwiekowej nie wspomne (nie wiem czy nie lepsza niz w Pulp)i stwierdzam ze to bardzo dobry film Tarantino, zdecydowanie pominijany i niedoceniany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones