PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 750
ocen
7,3 10 1 13750
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Klimat i sam film

ocenił(a) film na 10

Bardzo spodobał mi się ten film, tworzy naprawdę oryginalny klimat, nie rozumiem ludzi, którzy doszukują się w nim ... no właśnie czego? To też nie jest do końca oczywisty film, między innymi przez stworzony klimat. Jest czysto ludzki i trochę obyczajowy jak dla mnie. Podobał mi się, chętnei obejrzałbym go jeszcze raz.

zefir_4

Ten film jest po prostu inny. Pokazuje to o czym myśli, marzy główny bohater. Trzeba go oglądać z rezerwą.Być może dlatego nie każdemu się podobał. Moim zdaniem był dobry, chociaż momentami mnie nudził. Ale opowiada ciekawą historię o jeszcze ciekawszych ludziach:)Można powiedzieć,że polecam:)

ocenił(a) film na 7
Zielona_9

Zielona ma rację. Ten film jest inny od wszystkich. I rozumiem jeśli komuś się nie podobał. Jest dla ludzi chcących się na chwilę chociaż oderwać od rzeczywistości. Momentami dziwny, momentami zabawny a innym razem jak opinia w/w nudnawy. Rzecz gustu:)

ocenił(a) film na 5
Morrenka

A no właśnie, Mi się ten film nie podobał (może dlatego, że bardzo pozytywnie się do niego nastawiłam i mnie rozczarował). Oczywiście to film oryginalny, ze świecą drugiego takiego szukać, ale ja (choć lubię się odrywać od rzeczywistości ;) ) go nie polubiłam. Podobały mi się niektóre motywy, sam pomysł, aktorzy, a mimo to mnie nudził, czegoś mi w nim zabrakło. Bardzo dobre były przejścia sen-rzeczywistość... A jednak nie odebrałam całości filmu pozytywnie. Ot, gust jest jak głowa, każdy ma swoją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones