PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736976}

Jak zostać kotem

Nine Lives
6,1 34 209
ocen
6,1 10 1 34209
3,0 7
ocen krytyków
Jak zostać kotem
powrót do forum filmu Jak zostać kotem

Dubbing powinien ewidentnie zostać zakazany w Polsce. Ciekawe czy będzie wersja z lektorem, ewentualnie zawsze jest wersja z napisami (najlepsza w tym wypadku).

MAFA

zrozum że takie filmy są robione pod dzieci którym nie po drodze jest czytanie w kinie a dubbing to dla nich frajda .

ocenił(a) film na 4
maciekb80

"Dzieci powinny być w szkole" - Norman Stansfield.

Krzypur

Na wszystko jest czas . Ja na " Królu lwie " byłem mając siedem lat i nie wyobrażam sobie bym wtedy oglądał ów kino z lektorem bądz napisami .

ocenił(a) film na 4
maciekb80

No tak, ale "Król" był dla dzieci, natomiast "Kot" niekoniecznie jest dla nich. Wątpię, by dzieci były zainteresowane problemami walki korporacyjnej.

Krzypur

Masz racje . Troche złe porównanie dałem . Ale pewnie nie jeden rodzić na to pójdzie z dzieckiem . Ja teraz też osobiście wole napisy , ewentualnie lektora dlatego szukam alternatywnej możliwości by dany film zobaczyć bez zbednego dubbingu . :)

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Być może siedmiolatki potrafiące czytać będą w przyszłości wiedziały, że "kino" jest rodzaju nijakiego, albo przynajmniej będą unikały używania sformułowań, których nie rozumieją i nie skompromitują się pisaniem o "ów kinie". A na razie "dzięki" takiemu podejściu do czytania mamy Polaków, którzy nie znają dobrze żadnego języka - ani obcego, ani ojczystego.

jacjag

Dobrze polonisto spalonego dyktanda .

ocenił(a) film na 9
MAFA

Nie rozumiem takich ludzi jak ty, którzy twierdzą, że dubbing to zło. Dubbing jest świetny i powiem, że nawet lepszy niż lektor! Ten film byłby gorszy w wersji z lektorem. Komedia takiego pokroju musi być wyłącznie z dubbingiem. Świetny film.

ocenił(a) film na 2
IdolwSzutrab7

W pełni popieram, i nie mam pojęcia skąd niektórzy Ci ludzie się urwali. Ten film ma bawić i śmieszyć, a nie wymagać od wszystkich podzielnej uwagi i skupienia.

Idiotycznych hejterów i samolubnych narzekaczy takich jak twórca tego tematu najlepiej było by izolować od normalnych ludzi.

Po co komu jakieś zbędne komplikacje odwracające uwagę typu napisy? Chcesz sobie poczytać to wypożycz książkę a nie bierzesz się za filmy.

MAFA

Jo zakazać xD. Aż mi humor poprawiłeś tym komentarzem

MAFA

taa powinien być zakazany, w ogole nie słychać Spacy'ego, chociaż kilka osób uzna to za plus. Co oni mają z tym dubbingiem, że tak wiele filmów wydają z tą opcją, a lektor dopiero po roku

użytkownik usunięty
MAFA

dokładnie przez dubbing nie obejrzałam tego filmu, bo najprościej w świecie nie dało się tego słuchać, okropieństwo

ocenił(a) film na 6

"najprościej w świecie" . . . to o śmiesznym zjawisku pod nazwą >>polski dubbing jednogłosowy<< w świecie raczej nie słyszeli. A jeśli ktoś gdzieś przypomni - to tylko w intencji pośmiania się z Polaczków. Nawet w Rosji, gdzie kiedyś praktykowano lektorkę (ale dwugłosową bądź wielogłosową) prawie już tego zaprzestano.

ocenił(a) film na 10
MAFA

nie no lektor by za przeproszeniem z####ł cały film

ocenił(a) film na 7
MAFA

Mi dubbing nie przeszkadza, i na pewno nie boli o uszy bo to chyba sobie wymyśliliście

ocenił(a) film na 7
Dubbingorozec

a po za tym twój komentarz jest idiotyczny, zakazać dubbing tylko dlatego że nie podoba ci się w jednym filmie?! Żałosne!

ocenił(a) film na 8
MAFA

Wersja z dubbingiem jest absolutnie koszmarna, siasiające głosy nie spasowane z aktorami. Napisy, zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones