PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 506
ocen
7,4 10 1 130506
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

To dobrze trafiliście. Montaż leży. Przesyt piosenek w pierwszych dwóch aktach a także nadużywanie offu, dialogów i slow mo. Film leży jeśli chodzi o dranaturgie ale Marcin Kowalczyk był znakomity.

JohnTheBrave

Nie wiem czy bylismy na tym.samym filmie no i czy widziales gre Wlosoka? Oceniasz jakis gowniany solid gold wyzej niz gangstera?. To taka forma prowokacji?

Kinomaniakwarszawski

Taak. Bo dziś trzeba zaglądać w cudzy profil aby rozmawiać o danym filmie. Brak Ci argumentów lub zwyczajnie jesteś od producenta. Tule mam Ci do przekazania

Kinomaniakwarszawski

I dobrze wiedzieć, że w XXI wieku ludzie mają nadal problem z cudzą opinią i się rzucają jakby co najmniej ich ktoś zwyzywal.

JohnTheBrave

Dobra wiec tak: muzyka to bardzo mocna strona filmu, malo kto daje Muńka na napisy, gra aktorska swietna, nawet skazywanych na pozarcie szroeder i siwiec ( sam nie dawalem wiekszych szans tej drugiej). Do kina lubie chodzic sie bawic i delektowac gra aktorska. Tu bylo i smiesznie i dramatycznie. Sama historia (czytalem ksiazke) oparta na historii jakiegos tam gangusa, kwestia tego czy w nia uwierzymy. Sam urodzilem sie w koncowce prl wiec zdjecia dla mnie nostalgiczne. Nie wiem co chcesz udowodnic wystawiajac tak niska ocene. Chcesz sie wyroznic czy jak? Sory ale fajnie jest cieszyc sie rodzimym kinem w takim wydaniu. Jesli nakrecilby go ,,holiłod" to bylby faworytem do oskara.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniakwarszawski

muzyka to akurat bardzo slaba strona tego filmu

ocenił(a) film na 1
beriii

Dokładnie w tym misz maszu brakło jeszcze oczu zielonych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones