PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 936
ocen
6,9 10 1 13936
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

znakomite zdjęcia, naprawde ukłon! bardzo dobra rola Kawki, Barciaka. montaż również niczego sobie, scenografia świetna. dobra historia, pomysł, tyle że źle opowiedziana. Linda lepiej działa przed kamerą, i to raczej nie w melodramatach. Brodzik zepsuła mi cały film. scena w której leży chora w domu i zaczyna majaczyć po prostu mnie zawiodła. strasznie. i te dwie rzeczy psują całość.

jujka_bananowa

zgadzam sie w kwestii pani Brodzik z całym szcunkiem dla owej damy ta rola najwyrazniej ja przerosła,scena obsolutnie straciła na autentycznosci przez nieudolne "popisy" aktorskie.Za to wielkie brawa dla Kawki które uratowała film i podciagneła go troche na wartosci.

ocenił(a) film na 6
jujka_bananowa

Wizualnie całkiem dobry, a miejscami świetny. Zdjęcia od razu mi się spodobały, a sceny na torach czy "wsiąkająca kałuża" na pewno sobie zapamiętam. Fabularnie jest zawile, choć oczywiście tworzy to wszystko pewną spójną całość. Aktorstwo nie przypadło mi do gustu, Kawka, Brodzik, Braciak, Linda po prostu znośnie i tyle. Nierówna produkcja - może nie jest słaba, ale mnie nie zachwyciła.
6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones