PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 300
ocen
4,4 10 1 25300
4,6 9
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

daje mu znaczek #Filmweb Poleca#???
Sam filmu nie widzialem (jeszcze), ale poprzez takie rozbieznosci jestem rozdarty wewnetrznie... :/

ocenił(a) film na 1
_guchy_

Dostali w łapę, to polecają, proste

ocenił(a) film na 1
_guchy_

Myślałem, że z piranią 3d to była jednorazowa wpadka (recenzja w formie pamfletu i znaczek), ale Jeż Jerzy upewnił mnie, że nie ma już co się sugerować tym znaczkiem, skoro nie jest on już dłużej znakiem jakości, tylko towarem.

ocenił(a) film na 3
kosobi

jakbys dostał kase od dystrybutora to byś dawał oceny ponad skalę szmirom, wiec nie ma sie co dziwić
binzes jest biznes, a plebs łyka

ocenił(a) film na 1
phil_anselmo

Nie każdy jest pazerny. Niektórzy cenią sobie markę.

ocenił(a) film na 3
kosobi

odrzuciłbys hajs, jakbys dostał prikaz : ma byc dobrze zrecenzowane!??
:)

ocenił(a) film na 1
phil_anselmo

Gdybym był jedynie recenzentem, nie mającym żadnej innej perspektywy zarobku i mającym dzieciaka na utrzymaniu? Nie odmówiłbym. Gdybym był właścicielem filmwebu, bardziej zależałoby mi na wiarygodności marki, bo przez takie właśnie działania traci ona stopniowo na znaczeniu, aż w końcu nie znaczy zupełnie nic. A gdy marka nic nie znaczy, jest bardzo łatwym celem dla nowej konkurencji. Najprostsza droga do bankructwa (bądź mizernego bytu na rynku) prowadzi właśnie poprzez taką korupcję. Ile przecież kiedyś było fajnych czasopism, na których opinii można było polegać, a które zaczęły sprzedawać swoją markę? I co się z nimi teraz dzieje, właśnie przez to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones