PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 300
ocen
4,4 10 1 25300
4,6 9
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

Film Jeż Jerzy jest słabiutki do bólu. Śmiesznych tekstów jak na lekarstwo. Typowy film
"dresowy". Pokazuje ogólnie nasze społeczeństwo jak bezmózgich nacjonalistów i
dziewczyny które wszystko chcą osiągnąć Dupą i cyckami. Osobiście bardzo się tym filmem
rozczarowałem. Lepiej chyba jakby jednak nie powstał...

ocenił(a) film na 10
makowskiope

'Typowy film "dresowy". ' ...a co bede duzo gadal,,,niech tameta spadnie na samo dno tam gdzie podzial sie mozg zalozyciela.

ocenił(a) film na 2
sanczopansa

proszę wymień mi zalety tego filmu zamiast obrażać mnie:)

ocenił(a) film na 10
makowskiope

sam sie obraziles tym tematem.wybacz.
zalety:animacja,dubbing,pierwsza tego typu w pl animacja,kultowy temat,zachowana konwencja komiksu.

ocenił(a) film na 2
sanczopansa

animacja ok. dubbing - teksty bardzo słabe, kultowy temat - komiksy były o niebo ciekawsze. Żadnego elementu fabularnego nie wymieniłeś o to w filmie głownie chodzi, prawda? Scenariusz napisany na kolanie chyba. Jakaś satyra to może jest ale nie trafiająca do Mnie zupełnie. Nota ogólna tego filmu mnie zupełnie nie dziwi a nawet wydaję się za wysoka. I proszę Cię nie napinaj tak ponieważ taka jest moja opinia na temat tego filmu - jeśli kogoś obraziłem Swoją opinią to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru. Chciałem tylko podkreślić jak słaby jest to film.

ocenił(a) film na 10
makowskiope

problem polega na tym ze dlugo im zajelo robienie tego filmu i niektore watki ktore smieszyly by cie 10 lat temu teraz wywoluja politownai na twarzy,co do fabuly to rzeczywiscie kiepsko ale bez przesady,poczytaj sobie j.j-in vitro.
serwus.

sanczopansa

no proszę cię !
jak mozesz jeszcze bronic tego gowna, tak gowna bo filmem tego nie nazwe, to z pewnoscią najgorsza polska produkcja,
Tak żałosnych żartów dawno nie słyszałem, fabuła, to w tym filmie jest fabuła?
Jedyne co ten film pokazuje to to jak żałosne moga być filmy ;/

ocenił(a) film na 10
Shanks1337

lol, biedny frustracie proponuje zajac sie czyms bardziej pozytecznym niz wypowiedzi(bledne zreszta) na portalu filmowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones