PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 135
ocen
7,5 10 1 169135
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Film może się okazać kompletną klapą, mogę go nawet nie obejrzeć, ale ten plakat jest magnetyczny!

noorey

ja teeeez! nie wiesz gdzie go mozna dostac?
ale ja obejrze film, lubie i anne i jima!

ocenił(a) film na 10
aqatkaaa

Ja kiedyś poszłam do Heliosa i poprosiłam ich, żeby mi dali jeden plakat z Johnny Deppem. Facet się na mnie popatrzył, a potem powiedział, że składzik zamknięty i mam przyjść przed 15. Przyszłam i dali :D tym razem też tak trzeba będzie zrobić.

noorey

Moja pierwsza reakcja na plakat była podobna- nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć film, który ma taki przepiękny poster!

ocenił(a) film na 6
noorey

plakat jest cudowny... mam nadzieję, że go nie zmienią, a ja go jakoś zdobędę i zawieszę na ścianie. mam dla niego idealne miejsce. :D

ocenił(a) film na 8
Mary_Jules

również uważam, że plakat jest świetny :) na tym powinny się wzorować inne melodramaty lub romanse :)

noorey

Plakat jest piękny. Scenariusz tez wydaje się być ciekawy.

noorey

mam nadzieję, że film będzie super, bo książka jest równie niesamowita co plakat.

użytkownik usunięty
noorey

Plakat jest zjawiskowy. Zachęca do obejrzenia filmu

ocenił(a) film na 7
noorey

O tak, plakat jest fantastyczny. prosze, prosze, prosze - niech ten film dorowna ksiazce!

ocenił(a) film na 7
zoskakaktus

I jeszcze glowna role bedzie gral moj ulubienec z "Across the Universe"! Swietna obsada! Szykuje chusteczki i wyczekuje premiery!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones