PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 830
ocen
8,3 10 1 322830
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Szkoda

ocenił(a) film na 9

Liczyłem na Jareda Leto w roli Jokera. Wk*rwia mnie to, że nie będzie miało to związku z resztą produkcji takich jak Stalowy Człowiek czy Legion Samobójców. Jared nie był zły, zagrał najlepiej jak się da i zrobił to dobrze ale to nie Jared sklejał materiał.

To samo z filmem Venom - jak oni sobie teraz wyobrażają, aby pokazać Venoma razem ze Spider-Manem skoro z Pitbulla zrobili Jamnika? Film był fajny ale to nie był Venom na którego zasługujemy!

użytkownik usunięty
beek9

Wszechświat nie jest ci nic winny.

ocenił(a) film na 9

Napisz komentarz który nie jest pustą łupiną bez orzecha.

użytkownik usunięty
beek9

Taka prawda.

ocenił(a) film na 9

A ty jednocześnie jesteś i nie jesteś kretynem, a to też jest prawda. Sprawdź sobie w słowniku co to znaczy tautologia.

użytkownik usunięty
beek9

Mówił ci już ktoś, że zabawny z ciebie człowieczek?

ocenił(a) film na 9

30 lat, nie ma co ze sobą zrobić, tworzy jakieś wydmuszki niby cytaty z mądrych filmów, nakłada na siebie maski - jak by klisze. Zanurza się w wirtualnym świecie jak gdyby to była obietnica lepszego życia. Tu jesteś tym kim chcesz - nikt w twarz nie spojrzy i nie powie co o Tobie myśli.

użytkownik usunięty
beek9

Nikt nie pytał o historię twojego życia.

ocenił(a) film na 9

Pie^^ol się cwelu.

ocenił(a) film na 9
beek9

Po co go obrażasz?

użytkownik usunięty
Himiteshu

Pewnie inaczej nie potrafi. Chów wsobny, lata prześladowań w podstawówce, alkohol spożywany od 12. roku życia, zero dymania (przez wujka się nie liczy) i oto efekty.

ocenił(a) film na 9

xD

ocenił(a) film na 8
beek9

Jared już miał szansę zagrać Jokera i zrobił to tylko dobrze.

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Moim zdaniem nie wykorzystali jego potencjału, boli mnie to tym bardziej, że mocno się przyłożył do roli a przynajmniej krążą takie pogłoski. Na ekranie widzimy go w Suecide Squad łącznie przez 10 min, takie odniosłem wrażenie.

ocenił(a) film na 9
beek9

On w ogóle nie powinien być w tym filmie

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Zgadzam się, tym bardziej w średnim filmie

ocenił(a) film na 9
beek9

Człowiek ze Stali...

ocenił(a) film na 9
beek9

Venom na jakiego zaslugujemy to nie był w Spider-Manie 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones