PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 995
ocen
8,3 10 1 322995
7,1 64
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Bardzo często ci którzy ocenili film wysoko atakują tych co krytykują film i oceniają go nisko. To bardzo złe zjawisko bo dyskusja wtedy przybiera wymiar osobisty co nie powinno mieć miejsca. Gość się napracował i napisał cały elaborat co mu się w filmie nie podoba i został zmieszany z błotem przez innych co jest chamskie.

Filmu jeszcze nie oglądałam natomiast mocno się zastanawiam czy pójść na niego czy poczekać aż będzie na DVD z lektorem. Film jest z napisami a z tego co wiem to nie jest dobra forma odbioru gdyż czytając napisy nie skupiasz się na scenach co psuje odbiór. Z całą pewnością dubbing jest najgorszą formą odbioru .Zdecydowanie odradzam też oglądanie filmów w telewizji z reklamami. Zdecydowanie najlepszą formą odbioru jest gdy zna się doskonale j. angielski wtedy oglądanie z oryginale jest fantastyczną sprawą.

Film ten ma dość wysoką średnią a zatem nie wiem czy powinnam się sugerować oceną czy nie? Z tego co słyszałam film nie jest aż tak widowiskowy jak można by było sądzić ale wiem doskonale że nie miał być w założeniu naszpikowany akcją i super wypasionymi efektami specjalnymi a zatem można przypuszczać że niewiele stracę oglądając go w domu z lektorem. Tak mi się wydaje.

Tak nawiązując do j. angielskiego ucząc się go trzeba poświęcić się temu całkowicie bo potem jesteśmy zdani na lektora czy napisy to tak na marginesie.

ocenił(a) film na 5
nudecroft

>Film ten ma dość wysoką średnią a zatem nie wiem czy powinnam się sugerować oceną czy nie? Z tego co słyszałam film nie jest aż tak widowiskowy jak można by było sądzić ale wiem doskonale że nie miał być w założeniu naszpikowany akcją i super wypasionymi efektami specjalnymi a zatem można przypuszczać że niewiele stracę oglądając go w domu z lektorem.

To nie jest typowy film superhero, ale na pewno warto zobaczyć, chociaż ze względu na świetnego Phoenixa, albo ciekawy eksperyment postaci z komiksu.


Jeżeli ci przeszkadzają napisy - no twój problem, sama zdecyduj :P

3Jet

Same w sobie napisy nie są złe a jak znasz dobrze angielski to po prostu olewasz napisy i tyle.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

jeśli pani "krytyk" z TIME daje Jokerowi 20% to dla mnie nie jest obiektywna opinia tylko hejterski ból dupy. Jasne, komuś film się może nie spodobać, ktoś może mieć problem z przemocą i tematyką, ale ocenianie go 20/100 to czysty bullshit, choćby ze względu na fantastyczną rolę. To teatr jednego aktora i z tego powodu nawet dla tych negatywnych powinien być minimum 6/10.

martini33_2

I stąd wniosek, że nie należy sugerować się opiniami innych. Ja bym się tam nie przejmowała panią "krytyk" z TIME bo w istocie jej zdanie niewiele się liczy przynajmniej dla mnie. Nie potrzeba mi domorosłych krytyków sama potrafię trafnie ocenić czy film jest wartościowy czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones