PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 159 206
ocen
6,5 10 1 159206
5,4 27
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

odgrzewany kotlet

ocenił(a) film na 3

Ale się szykuję badziewie, gdzie klimat, tajemniczość starych części ?????? Nowa część wygląda na mało budżetowe coś..... jak te filmidła z tv typu: wirus zagłady, tornado zagłady, krwiożercze pająki, dzień zagłady

ocenił(a) film na 8
przemeko_3

Nie oglądałeś a już oceniasz.

przemeko_3

Kolejny prorok co ocenia po 1,5 minutowym zwiastunie? Jak już wiesz że będzie badziewie to daruj sobie oglądanie, nikogo nie obchodzi czy pójdziesz do kina.

ocenił(a) film na 9
przemeko_3

Jakby nowy film miał klimat i tajemniczość poprzednich części, to jeszcze bardziej można by było nazwać to odgrzewanym kotletem ;). Po premierze dopiero będzie można powiedzieć, czym jest film. Ale nawet jeśli większość fanów ten film polubi, to i tak ludzie zawsze będą gadać, bo po prostu takie czasy mamy ;P . Jak dla mnie większość malkontentów po prostu nie wie, czego chce i czego się spodziewać po współczesnym blockbusterze, oraz po prostu jest zbyt przywiązana do tego, czym nasiąkła za dawnych lat. Ja sam wyrosłem na pierwszych Parkach Jurajskich, jednak pozostawiam umysł otwarty na to, czym twórcy chcą nas tym razem uraczyć i mam nadzieję, że zrobią to porządnie. Tym bardziej, że wysokobudżetowych produkcji z dinozaurami i innymi monstrami dziś jak na lekarstwo.

Raptosaur

Bardzo dobre i w sumie jedyne słuszne podejście. Nie ma co oceniać filmu po 1,5 minutowym trailerze który z założenia ma pokazać najbardziej efektowne sceny, a nie tajemniczość i klimat. Chociaż pewne rzeczy trzeba założyć z góry - np to, że bliżej tu będzie do "monster movie" w stylu Jurassic Park 3 niż do pierwszych dwóch filmów. Mi samemu ciśnie się parę pytań po obejrzeniu trailera ale zaczekam z tym wszystkim do premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones