PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495689}

Jutro będzie futro

Hot Tub Time Machine
6,1 39 278
ocen
6,1 10 1 39278
3,9 8
ocen krytyków
Jutro będzie futro
powrót do forum filmu Jutro będzie futro

Wiek Jacoba

ocenił(a) film na 8

Na początku filmu, kiedy poznajemy Jacoba, Adam wspomina, że ten ma 20 lat. Jest rok 2010. Skoro został poczęty w roku 1986, powinien mieć 24 lata. WTF ?

ocenił(a) film na 6
TripleM

jeśli cofnęli się o 20 lat powinni znaleźć się w roku 1990, nieprawdaż? też mnie to zainteresowało i wydaje mi się, że po prostu 24 lata zaokrąglali do 20.

agapy

skoro wrócili o 20 lat to powinien mieć 19 , okres rozwoju pasożyta w łonie matki trochę trwa

ocenił(a) film na 9
TripleM

o rany to amerykanie twenty to znaczy kolo 20 czyli jak powiesz twenty to moze byc 20, 21, 22, 23, i tak jak tu 24 :P

zadi

a ja jestem ciekawy czego innego. otóż bohaterowie mieli robić to samo, co robili w latach 80, żęby niczego nie zmienić. To dlaczego w takim razie ten łysy (nie pamietam jak sie nazywa) spał z matką Jacoba, skoro nikt nie wspomina o tym ani razu w filmie.

ocenił(a) film na 5
to_drzewo_mowi_do_mnie

I tak pozmieniali mnóstwo rzeczy. Ten łysy został w przeszłości i ukradł pomysł założycielom Google. Dlatego who cares. :P To tylko film, w komediach jest mnóstwo sprzeczności. Nie ma sensu doszukiwać się teorii spiskowych w tym filmie, to nie jest żaden thriller ani psycholog, dlatego nie wszystko musi być logiczne.

to_drzewo_mowi_do_mnie

A Ty pamiętasz wszystko z każdej imprezy?

ocenił(a) film na 7
to_drzewo_mowi_do_mnie

ale tam byla gadka, łysy Lou mowil ze tez jedna zaliczyl,tylko nie powiedzial kogo, to bylo po tym jak murzyn mowil ze musi jakas tam zaliczyc ale nie chce zdradzic zony itd

ocenił(a) film na 7
to_drzewo_mowi_do_mnie

powiedział że też z kimś spał, nie wiedział z kim

ocenił(a) film na 8
to_drzewo_mowi_do_mnie

Ale to oni sami, teorią o Terminatorze, wmówili sobie że mają tak postępować;) A jak wyszło to wyszło.

TripleM

nie, bo nie jest rok 2010. w filmie jest rok 2006 i cofają się 20 lat do 1986

migawka

jest 2010. Wystarczy spojrzec na zegar obok jacuzzi, w momencie , kiedy wracają jest ustawiony na 2010 r

bobo84

Nie doszukujcie sie logiki to jest komedia ma byc smiesznie i bylo smiesznie uwielbiam takie glupkowate komedyje :D

ocenił(a) film na 8
TripleM

i dlaczego do tego grubego w okularach ten co ma naprawić wannę dwa razy zwraca się per dama !!!

ocenił(a) film na 8
chomix

Może to kwestia włosów i męskich piersi :D

ocenił(a) film na 7
chomix

bo chłopak wygląda jak ciota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones