PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6938}

Kłamca, kłamca

Liar Liar
6,8 124 594
oceny
6,8 10 1 124594
6,0 18
ocen krytyków
Kłamca, kłamca
powrót do forum filmu Kłamca, kłamca

Mianowicie tego, żeby nie kłamać cale życie, bo później straci się to co najważniejsze ma sięw zyciu: czyli rodzinę, a zwłaszcza swoje dzieci. Taki wniosek mogę wnieść po obejrzeniu tej komedii.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

A dla mnie to pokazanie jak niektórzy ludzie by nie mogli żyć bez kłamania, oczywiście tutaj akurat w bardzo zabawny sposób to zrobili.Puentą natomiast jest zatracenie w kłamaniu, w jakie ludzie popadają, staje się to częścią ich(naszego) życia. Kłamiemy, bo inaczej bo w ten sposób łatwiej załatwić wiele spraw.

Otóż zauważyłem na własnym przykładzie, że gdy mówię tylko prawdę to ludzie mnie nie lubią, uważają za chama, gdy zaczynam kłamać nagle wszystko wygląda lepiej, mimo, że ci ludzie wiedzą, ze kłamię. Typowy mindf**k ...

AdamBayern01

Wow, faktycznie głębokie przemyślenia ;)

iwonka_sl

Naprawdę musiałeś zobaczyć taki film, aby wiedzieć takie rzeczy?

ocenił(a) film na 8
iwonka_sl

Nie no, bez przesady. Po prostu nauczyłem się jednej rzeczy, której nie zapomnę do końća życia.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Aha. I jesteś tak wrażliwy, że sama metamorfoza głupka z 50 mieśniami twarzy więcej sprawiła twoją przemianę? A może po prostu będziesz pamiętał uczucie które wywołał w tobie film, a stosunek do rodziny dalej będzie taki sam? To co mówisz to jest jakiś bullshit bo gdybyś na prawdę był wrażliwy to rodzinę dawno miał byś na 1 miejscu.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

KŁAMCA KŁAMCA

AdamBayern01

Ja nauczyłem się tego;Gdy­bym mógł się cofnąć w cza­sie, to wszys­tkie zdmuchnięte świe­czki na wszys­tkich urodzi­nowych tor­tach, zdmuchnąłbym raz jeszcze, wy­powiadając jakieś jed­no płyt­kie życzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones