PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32357}

K-19

K-19: The Widowmaker
7,2 24 613
ocen
7,2 10 1 24613
7,0 4
oceny krytyków
K 19
powrót do forum filmu K-19

Nie wiem ile w tym filmie jest prawdy, a ile fikcji ? Film nie ustrzegł się typowo amerykańskich "uszczypliwości" jak to ZSRR nawet na skafandry nie miał i niekompetentne osoby na pokład wpuszczał....co uważam za lekką przesadę i zbyt wybujałą fantazje, nic dziwnego że rosyjscy kombatanci chcą się procesować z twórcami filmu. Gdyby jednak się nad tym nie zastanawiać, film jest zrealizowany po prostu perfekcyjnie, naprawdę już dawno nie widziałem filmu z Hollywood, który by tak poważnie i z odpowiednim szacunkiem podszedł do rosyjskich żołnierzy i ich historii, nie czułem szczególnie pod koniec, piętna kapitalizmu "który zmiecie wszystkie granice" ;), tylko obiektywnie pokazanie bohaterów rosyjskich i ich poświęceń, których nie było mało po tamtej stronie świata. Naprawdę dobrze oceniam realizację tego filmu i wszystkich, którzy go jeszcze nie widzieli, zapraszam do obejrzenia naprawdę warto !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones