PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31831}

K-PAX

7,6 329 248
ocen
7,6 10 1 329248
7,3 25
ocen krytyków
K PAX
powrót do forum filmu K-PAX

Tak jak nadmieniłem w tytule, zapamiętam sobie ten film przede wszystkim jak niezwykle intrygujący i pobudzający emocje thriller z elementami fantastyki. Być może się nie znam, ale dopatrywałbym się przede wszystkich tych filmowych gatunków w produkcji traktującej o poszukiwaniu prawdziwej tożsamości człowieka twierdzącego, że pochodzi z innej planety, co zresztą nota bene nie zostało chyba jednoznacznie udowodnione lub obalone, czy mówi od rzeczy i jest wyłącznie pozbawionym świadomości psychicznie chorym pacjentem bądź czy mówi prawdę. Jego słowa które wypowiada podczas hipnozy, a następnie które znajdują potwierdzenie w prowadzonym przez doktora śledztwie, w jakiś sposób nadają dla tej produkcji określenia dramat, niemniej to przede wszystkim film który rozpatrywać należy moim zdaniem w dwóch podanych przeze mnie powyżej kategoriach filmowych. Reasumując, lubię takie filmy jak "K - PAX" podczas których główny bohater poszukuje swojej tożsamości, prawdy o samym sobie, jeśli chodzi o tą konkretną produkcję absolutnie nie czuję się rozczarowany po jej obejrzeniu, znakomita gra aktorska stojącą na najwyższym poziomie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dzieło do którego z pewnością chętnie kiedyś powrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones