PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Mój typ to Kane - Bruce Willis http://www.filmweb.pl/person/Bruce.Willis#picture-41 i Lynch - Peter Stormare http://www.filmweb.pl/person/Peter+Stormare-2593#picture-22

mcarek

Peter Stormare mógłby być świetny - to genialny aktor

krzycho123

stormare bylby swietny...

mcarek

Tu macie Lyncha- Kevin Gage normalnie jak dwie krople wody
http://www.filmweb.pl/Goraczka#picture-6

AGENT_47

Zgadzam się, pasowałby idealnie xD. Niestety wybrali do tej roli jakiegoś tam Foxxa... to chyba jakiś nieudany żart, kurde -.-.

mcarek

Ja bym dał Johnego Malkovcka(czy jak mu tam).

mcarek

kane - Dolph Lundgren , Lynch - gary Oldman/B.Bob Thorton

użytkownik usunięty
banan684

Gary trochę za wysoki ale wolałbym jego niż foxxa (no chyba, że przefarbują jego skórę)

mcarek

Kane - Bruce Willis albo jeszcze lepiej by pasował z twarzy Jason Statham
Lynch - no błagam, wszystko tylko nie czarny...

juhas514

Statham jest chyba za młody (a przynajmniej zbyt młodo wygląda), żeby Kane'a zagrać, choć tą kwestią akurat mogłaby załatwić charakteryzacja. Ale myślę, że Willis się sprawdzi i tak najlepiej w tej roli.

mcarek

Peter Stormare ideał na Lyncha!

mcarek

Tak jak Juhas514 - dla Kane'a dałbym Jasona Stathama, chociaż myślę, że i w roli Lyncha spisałby się świetnie (szczególnie wygląd z Revolvera).
No, a do Lyncha pasowałby Peter Stormare, tak jak pisali na początku, bo w Prison Break spisał się świetnie, a Abruzzi był trochę psychopatyczny także :)

mcarek

Jeden z głównych bohaterów musi być czarny, bo producenci wychodza z załozenia, ze jak zrobią jednego afroamerykaninem to wiecej ludzi tej rasy pójdzie do kina ;-/
Moim zdaniem to zepsuje całą postać Lyncha, ale nie mam nniestety na to zadnego wplywu.

mcarek

Peter Stormare jak najbardziej, ale Bruce Willis niezbyt. Nie pasuje mi jego twarz taka można powiedzieć, że zbyt "koksiarska". Kane wyglądał bardziej jak przebiegły szczur.

mcarek

Każda osoba przedstawiona w tym temacie jest 10000 razy lepsza od Jamiego Foxxa...

Somewhere

Zac Efron?

użytkownik usunięty
nikike

Przecież już wiadomo kto będzie tam grał, zobaczymy jak im wyjdzie.

mcarek

Ja proponuje. Kane- Bruce Willis albo John Statham. a jako lynch- Peter Stormare albo jean reno. a nie jamie foxx ktroy wogole nie pasuje do tego filmu.

malolat1990

chyba kazdy jeden bylby lepszy od czarnoskórego aktora :P krew mnie zalewa widząc takie niekonsekwencje :P

malolat1990

John Statham? Nie kojarzę, pewnie jak na razie mało znany. No ale to tym lepiej - dajmy szansę nowym, ambitnym aktorom. A przy okazji - jest może spokrewniony z Jasonem Stathamem? :]

pl_szajba

Ej no sorry nie wiesz kto to jest John Statham ?? <double faceplam>

malolat1990

Nie, mogę prosić o tytuł jakiegoś filmu w którym grał?

pl_szajba

<triple faceplam>. Revolver, Przekręt, Włoska robota, Trasnporter, Mechanik, Angielska Robota, Niezniszczalni.

malolat1990

<ultimate faceplam>

malolat1990

W tych filmach grał JASON Statham, swoją drogą jeden z moich ulubionych aktorów filmów akcji, bardzo fajny koleś. A wy mówicie cały czas o JOHNIE Stathamie, tępe ch*je [leży na ziemi i kwiczy ze śmiechu]. Swoją drogą naprawdę jesteście tak głupi, żeby nie wyczuć sarkazmu w moich wypowiedziach, czy tylko chcieliście się tak poprzekomarzać? Ja dobrze wiem od początku o kim jest mowa, ale się czepiam, bo facet nazywa się Jason, a nie John.

pl_szajba

ja sie nabijam ale bynajmniej nie z ciebie :D

michostr86

Oops, wcześniej się zagalopowałem z użyciem liczby mnogiej, za co przepraszam :). Oczywiście zwracam się do szanownego pana malolat1990 :]. Btw. teraz wyczułeś sarkazm czy znowu nie? Podpowiedź: zastanów się nad użytym przeze mnie słówkiem "szanownego" xD. Pozdro ^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones