PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 562
oceny
7,5 10 1 182562
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Analizujemy, plotkujemy, spekulujemy, i dyskutujemy na temat filmu Captain America: Civil War (i nie tylko). Proszę o oznaczenie ostrzeżeniem ''Spoiler" linków z informacjami zdradzającymi fabułę. Zapraszam do kulturalnej dyskusji. :)

Aleksandra_Anastazja

Jak to ? Podałem informacje znaczacą( albo i nie nie ważne), ktoś dalej pisze o czymś mało istotnym i dany temat znika, a ktos mógł by sie czego dowiedzieć na temat filmu czy mozna by było podyskutować na poziomie. Jaki wg ciebie to poziom gimnazjalny ?

ocenił(a) film na 10
kolo_103

''Podałem informacje znaczacą( albo i nie nie ważne), ktoś dalej pisze o czymś mało istotnym''
A skąd wiesz, że pisał mało istotną rzecz? Może dla innych była istotna. A może twój news był już dawno i dawanie go po raz drugi byłby większym offtopem.
To jest co najmniej dziwne - ''ktos mógł by sie czego dowiedzieć na temat filmu czy mozna by było podyskutować na poziomie. ''. To według twojej miarki jak ktoś daje newsy i jest pod nim dyskusja to ona nie jest na poziomie?

paula0fm

Ktoś jakies wiersze tu układa i takie tam memy to raczej malo istotne przynajmniej dla mnie;p No jak ktos daje news czy jakąś informacje o filmie no to wiadomo, że wtedy mozna gadać, a tak to lanie wody byle pisać.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

To nie jest zwykły temat. To jest FANDOM. Tutaj można umieścić własna produkcje związaną z MCU i pośmieszkować z filmów i seriali Marvela. Dlaczego cie to aż tak dziwi ??

grubens997

Ale co mnie ma dziwić wiem o co chodzi tylko nie rozumiem tego spamu który sie tu tworzy bez sensu. Wiem że sam sie teraz do niego przyczyniam, ale cóż tak musi być.

ocenił(a) film na 9
grubens997

Kolo chyba chce zgarnąć nagrodę im. Deadpoola za te posty... sprytna taktyka :D

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Jak mało tu zaglądającego sporo wiesz... podejrzane...

paula0fm

Zaglądam co jakis czas tylko mało pisze teraz wiecej sie produkuje.

kolo_103

Pozwolę sobie przypomnieć jaką to "znaczącą informację" raczyłeś podrzucić nam w tamtym temacie. Mianowicie był to news o, uwaga...Ragnaroku. Teraz wypominasz nam tutaj offtop i rozmowy wychodzące poza obręb CIVIL WAR, podczas gdy sam wcześniej to uczyniłeś. Lodżik.

Ivelise

Ja sie tu nie udzielam za czesto ponieważ tematy za szybko znikają i pojawiają sie nowe, a w nich mało istotnego dla kogos spoza waszej grupy.

kolo_103

Ja też coś czasem napiszę, albo wrzucę linka i nikt nie zareaguje. A czasem wrzucę jakiś pozornie nieistotny komentarz i wywiązuje się z niego ciekawa dyskusja. Nie udzielasz się za dużo i trochę teraz brzmisz jak dziecko siedzące w rogu piaskownicy, że nikt nie pochwalił jego babki z piasku.
Może po prostu powiedz o czym chcesz pogadać i pogadajmy o tym, bo zaczyna mnie męczyć aktualna konwersacja i porozmawiałabym w końcu o czymś związanym z CW.

HiddenStone

Jak to meczy cie ta rozmowa no weź dopiero sie zaczyna;p Po za tym nie tyle tu lania wody było i jakoś ci nie przeszkadza dziwna sprawa. No własnie i sama sobie odpowiedziałaś ( niewiem czy jesteś dziewczyną) wrzucasz informacje i gubi sie ona gdzies w postach.

kolo_103

Tak, nie przeszkadza mi rozmawianie tutaj na pozornie nieistotne i nieinteresujące cię tematy, dlatego, że robię to dla przyjemności obcowania z sympatycznymi i kreatywnymi ludźmi a nie po to, żeby zadowalać malkontentów twojego pokroju. DEAL WITH IT.

Zdajesz sobie sprawę, że zachowujesz się jak ten kolo na imprezie co sączy piwo pod ścianą i mówi "weźcie zmieńcie temat, bo gadacie o dupie maryni", "nikt nie chce ze mną gadać to wychodzę". Chcesz pogadać na ciekawy sensowny temat? To zamiast próbować zniechęcić do siebie potencjalnych rozmówców zacznij dyskusję sam. Na pewno dołączę jeżeli będę mieć coś do powiedzenia.

W sumie to wszystko co miałam do powiedzenia w tym temacie. http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire2/743273698e3bdf7141e791518bd46a6714218900 92_full.gif

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

*podpisuje się pod tym*

grubens997

Trudno żebyś sie zgadzał ze mna

HiddenStone

*podpisuje się rękami i nogami*

Aleksandra_Anastazja

Trudno żebyś sie zgadzał ze mna

HiddenStone

100% racji.

Ivelise

Trudno żebyś sie zgadzał ze mna

kolo_103

Ja i Aleksandra_Anastazja jesteśmy kobietami kolego. :)

Ivelise

Trudno żebyś sie zgadzała ze mna

HiddenStone

No własnie sensowny słowo klucz, ale widze nie dociera. Wiem że łatwo pisać o głupotach i nabijać posty. Na forum batmana na początku kłóciłem sie z gościem który jechał cały czas marvela i wogóle miałem ich za jakis nawiedzonych fanatyków. Ale z biegiem czasu zaczeło sie z mini ( nie ze wszystkimi oczywiście ) rozmawiać na poziomie. Co ciekawe na forum bvs panuje jednak jakis ład.Jest temat z informacjami gdzie nie ma syfu i mozna sie czegos dowiedzieć badź samemu cos dodać i ktos sie dołaczy do rozmowy na temat tej informacji bądź ją zdementuje. Tutaj panuje chaos wszystko jest wszedzie i nigdzie jednocześnie.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

My jesteśmy #Stucknięci. Tego nie ogarniesz.

Poza tym uraziłeś mnie wypowiedzią o "wierszach i takich tam memach". Czuję się obrażony

grubens997

To ty piszesz te wiersze ? wpadka z mojej strony ;p

HiddenStone

Kiedyś chciałem dodać tutaj informacje i przez przypadek zobaczyłem, że juz ktoś dodał ją strone wcześniej, bo kilka osób nabiło tyle postów i informacja gdzieś ucieka.

HiddenStone

*Podpisuję się pod tym wszystkimi mackami Hydry*

ocenił(a) film na 10
kolo_103

Ostatnio na temat filmu pisałeś w Vol. 8...

grubens997

vol 8 a tu masz już 13 jak ten czas leci.

użytkownik usunięty
Ivelise

jakie forum? Mnie nikt nie powiadomił też chcę!

Pisaliśmy o tym w moim volu. Chyba przegapiłeś, więc już tłumaczę. ;) Doszliśmy do wniosku, że skoro tak tutaj spamujemy, nie wspominając już o tragicznym systemie działania filmwebu, lepiej będzie jeśli stworzymy sobie swoje własne, oddzielne forum nt. MCU do dyskutowania. Nie tylko dla nas, bo może z czasem jakoś by się rozwinęło i inne osoby też by się zaczęły tam rejestrować. Byłyby działy, a w nich tematy, co na pewno dałoby nam więcej swobody w pisaniu, a przede wszystkim nastałby porządek i ład. Do tego dochodzą inne plusy jak rangi, osobny czat itp. Hidden jest adminem na jednym forum i pytała swojej pani Generał czy nie chciałaby udostępnić nam miejsca na serwerze, bo mają go jeszcze trochę i na razie czekamy na odpowiedź. :")

ocenił(a) film na 10
Ivelise

W razie potrzeby będę mógł adminować !! #ObowiązkiKapitana

ocenił(a) film na 10
grubens997

https://pbs.twimg.com/media/CbspFe3WIAQxE5P.jpg

ocenił(a) film na 10
paula0fm

https://38.media.tumblr.com/70999ddbeb5e2e91472c140235e96e6f/tumblr_nw61aypACA1s rn6d1o1_500.gif

grubens997

Jesteś już piątym ochotnikiem w takim razie. :D Okej, jakoś trzeba to będzie potem rozwiązać.

użytkownik usunięty
Ivelise

wpisuje się na listę użytkowników na tym forum. Pomysł genialny! Dzięki :)

Nie wiem czy sam też powinienem się wpisać ...

użytkownik usunięty
kolo_103

głównie przez ciebie w tej chwili. Jak mówi Ivelise do widzenia. Nie było cię był spokój.

Skończ waść i wstydu oszczędź

Kwiatku sam skończy czy sama niewiem bo tutaj argumenty leca pełną parą 150 % normy i nie wyrabiasz zeby ogarnąć temat. Po za tym już raz wiedzą w którymś temacie cie pokonałem i niewiedziałes/ aś co odpowiedzieć i koniec tematu był.

użytkownik usunięty
kolo_103

bzdury

użytkownik usunięty
kolo_103

Nie wiem o co chodzi i w to nie wnikam, ale jak prowadzicie sobie takie rozmowy, to idźcie na priv, bo między innymi przez takie rzeczy mamy teraz vol 13, a nie 8.

użytkownik usunięty

kolo_103 zaczął

LordVader345

Już jestem :) nie mogę być cały czas na tym forum :) poza tym byłem zajęty kilkoma sprawami ..wiec witam ponownie wszystkich w tym temacie :)

wort801

Super :-)


Witam :-D

użytkownik usunięty
wort801

Powitać :D

No przynajmniej dwóch o mnie pamiętało :)

grubens997

Hahaha padłam czytając ostatnie zdanie XD Gratulacje, grubens :D
I jeszcze chcę zauważyć jedno- w dyskusji wzięło udział 24 osoby, a temat miał 41 "lajków" :3 także pozdrowienia dla wszystkich którzy nas czytają, a się nie udzielają :D

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Pamiętam, że spodobała ci się tamta wypowiedź ;) Ot, taki tam easter egg ;D

grubens997

Awww , jak miło że pamiętasz <3 a zdanie, w którym sam sobie gratulujesz też mi się podoba :D

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Standardowa formułka, musiałem ją napisać ;)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

Ekhm. Może to głupie, ale co najmniej 10 dałem ja, bo na tel można je dawać właściwie bez przerwy xD także może wyjść na to, że nikt nas nie czyta oprócz nas samych :D ale może jakiś zacny człek się trafił ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones