PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 487
ocen
7,3 10 1 191487
7,1 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Zakładam temat gdyż użytkownik DR16 prosił ( a tam prosił ! Wręcz błagał mnie ) żebym zrobił. Chodzi o głupoty, błędy i dziury w tym

filmie. Wielu z was uważa ten film za najlepszy od MCU (u mnie na 2 miejscu za IM 1) i jeden z najlepszych ekranizacji komiksów

(buahaha). Oto lista:
1. Zamach na Furego jest tak pełny głupot że należy sie mu jakaś nagroda. Napastnicy blokują auto Nicka i zamiast podłożyć ładunki
wybuchowe to.... próbują otworzyć mu drzwi (hahaha!) Zimowy żołnierz chyba przeczuwał że spieprzą sprawę i dlatego czeka sobie kilka
ulic dalej wiedząc że tam właśnie przybędzie Fury (jasnowidz). Fury ma taki laser że przepala dziurę w karoserii asfalcie i ucieką nią przed
WS w ciągu kilku sekund (gra Mace Windu czy Nicka Furego).Oczywiście w czasie pościgu na ulicach nie uświadczymy policjantów nie
należących do Hydry, choć w Ameryce są w realu na każdej ulicy (1)
2. Tarcza Capa i jej właściwości są z każdą sceną zmieniane i nielogiczne.
Raz zatrzymuje uderzenie Mjolnira (Avengers) i absorbuje energię a po postrzale z RPG wyrzuca Capa i siebie 50 metrów w tył do
autobusu ( Thor musi sobie kupić nowy młotek)
Tarcza Capa przecina poszycie samolotu a od zwykłych żołnierzy Hydry odbija się jak we Flipperze ( twarde chłopaki)
3. Fury dostaje 3 strzały na klatę (pociski przebiły ścianę) a przeżył. On chyb nie jest superczłowiekiem więc mogli to lepiej wytłumaczyć
lub pokazać. Miało być strasznie a wyszło strasznie głupio.
4. Siły zbrojne USA nie interweniują gdy nad stolicą trwa bitwa z udziałem latających lotniskowców ( 2)
5. W czasie walk żołnierze Hydry podbiegają z karabinem m4 do Capa na odległość 2-3 metrów, podczas gdy ta broń jest skuteczna na
odległości co najmniej 50-100 metrów. I najważniejsze strzelają tylko do tarczy, nawet gdy widoczne są nogi Rodgersa. ( Strzelają wręcz z
uporem maniaka, choć chyba znają "właściwości" tej zabawki)
6. Nikt na lotniskowcach nie ubezpiecza lub pilnuje tych paneli z oprogramowaniem do uzbrojenia. Każdy debil tam może sie wkraść i
przy pomocy jednej płytki przejąć kontrole ( prosze jakie to genialne, nie?)
7. Winter skacze na dach samochodu i nie robi żadnego wgniecenia ( Samochód pancerny ?- Jeśli tak to dlaczego przednia szyba taka
nie jest. Bucky wyrywa przecież kierownice)
8. Falcon turla sie 20 metrów po asfalcie z dużą prędkością i nie ma żadnych zadrapań (to dopiero super gościu)
9. Najciekawszy motyw to jest mianowanie Falcona na nowego superbohatera. Cap spotyka jakiegoś gościa podczas biegania po parku
i ten akurat jest posiadaczem skrzydeł rodem z NASA. Ciekawe czy Black Panthera spotka w czasie lekcji baletu.
10. Skoki- tak wiem Cap sie rozwinął i nie potrzebuje spadochronu ale czuje, że niedługo będzie skakał na głowkę z Burdż Kalify.
Nie chce nawet wspominać o skoku Falcona. Oczywiście lotniskowiec wbija sie w w to piętro na którym on i Crossbones sie znajdują i
on oczywiście skacze na pałe przez okna i spada do do helikoptera, który przechyla się na bok w ułamku sekundy. Oczywiście. Poważny
film akcji o superbohaterze (Cap - nie Falcon) odpłynął a przypełz poziom Szybkich I Wściekłych oraz Transformersów
11.Cap chowie jakieś ważne dane (nie pamiętam co to było) w maszynie tuż za jakimś słodyczem czy napojem. Liczył chyba że nikt tam
nie będzie kupował. Dobrze że Czarna wdowa zabrała to bo by przejął to jakiś cywil
12. Po schwytaniu przez ludzi Hydry na ulicy, Cap, Falcon i Wdowa są transportowani przez 4 opancerzone samochody (oni jadą
drugim). Nagle pojawia sie agentka Hill (wiedziała do którego wozu wejść) i ich uwalnia. I teraz najlepsze- przepalają sie przez podwozie i
uciekają z jadącego wozu ( może był przystanek). Oczywiście nikt z 3 i 4 samochodu nie widział jak 4 (ranne) osoby wypadają spod
podwozia poprzedzającego ich wozu. Nie wspomne też o tym że w przepalonym samochozie nic nie uszkodzono (hydraulika, przewody,
rura wydechowa) co wywołało by ciekawość kierowcy lub komputera ( zakładam że jechali nowoczesnymi samochodami)
13. Pierce mógł przepalić Wdowę wcześniej ale wolał poczekać na przybycie Furego
14. Nawet opowieść Furego o dziadku jest głupia. Pokazywał on przechodniom worek z kasą i rewolwerem. Jak by ktoś mu wyrwał ten worek to na dodatek jeszcze by go zastrzelił ( geniusz)
15.SHIELD przywraca do życia, regenuruje ciało ale oko Furego to dla nich dalej za wysokie progi
16. Iron man, Hulk i Thor nie bardzo przejeli sie śmiercią Furego ani nawet bitwą nad Waszyngtonem i możliwością egzekucji 20 milionó ludzi. Wiem, że to film o Capie ale przecież to takie wspaniałe Uniwersum, w którym wszystko jest poukładane o połączone.
17. Winter po strzale do Furego czeka jakieś 20-30 sekund na to by go Cap zobaczył ( jak na Ducha to słabo zna sie na kamuflowaniu
18. Brak policji i wojska w jakielkolwiek scenie (3) tylko potwierdza odrealnienie tego filmu .Brak choćby jakiejkolwiek interakcji z innymi ludżmi niż członkowie TARCZY lub HYDRY też sprawia wrażenie jakbyśmy oglądali Matrix gdzie zwykli ludzie są tłem i nie interesują się tymi ważnymi wydarzeniami.
19. Wdowa nie jest Czarna- jest szarobura i nijaka. Każda sceną z nią jest głupia i żenująca
-Najpierw płacze gdy Fury "umiera" a chwile potem wesoło sobie rozmawia z Capem o jego życiu towarzyskim
- Właśnie te pogawędki o randkowaniu w każdej możliwej sytuacji są nudne i nie śmieszne
-Scena w galerii gdy tłumaczy Capowi zasady zachowania w czasie pościgu co najmniej śmieszna
-20. Cap i Wdowa zjeżdżają kilka pięter windą do miejscówki Zoli. Potem gdy Hydra bombarduje to miejsce Cap odrzuca 20 kg betonu i tyle. A powinni mieć na sobie kilkaset ton.
No i tyle. Myśle że to sporo jak na taki wspaniały film. Mimo wszystko uważam że to niezły film a na pewno lepszy niż Avengers 2,
który ma dużo większą średnią na tej stronie.

użytkownik usunięty
ant887

totalny bełkot i dyrdymały. Twoje bełkoty można obalić ale właściwie po licho? Skoro można minusować temat. Co już uczyniłem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Dlaczego obrażasz autora tematu? Ma prawo wymienić nielogiczności filmu po przecież ma prawo zabrać głos, a jeśli tobie nie chce się ich obalać, to po co w ogóle mu odpisywać i po co obrażać? Już bardziej ty zasługujesz na zgłoszenie niż ci których zgłaszasz na blogu Oro, którzy argumentują swoje zdanie a nie jedynie powołuja się na autorytet i adminów, którzy mają zablokować komentarz.

użytkownik usunięty

akurat on mi się naraził wcześniej. Zresztą nawet na serio tego nie mówię.

użytkownik usunięty

No jasne. Pewnie przez przypadek tak ci się wymsknęło.

użytkownik usunięty

no przez przypadek nie :P ale ze złości. Zresztą dziwne, bo zgłaszałem tu posty pliseqa a moje nie zostały usunięte, dziwne :P

użytkownik usunięty

Zgłaszałeś posty pliseqa a jakimś trafem posty DR16 też zostały usunięte, dziwne :P

użytkownik usunięty

No właśnie dziwne, czemu moje zostały hmmm?

użytkownik usunięty

Pytałem się dlaczego posty DR16 są usunięte, skoro ich nie zgłaszałeś?

użytkownik usunięty

nie wiem ja nie moderator. Ale zgłaszałem tylko pliseqa zobacz bloga oro :P

użytkownik usunięty

"No właśnie dziwne, czemu moje zostały hmmm?"
Bo nikt ich nie zgłosił? Ale nie martw się, ja już zgłosiłem.

użytkownik usunięty

no ale Oro przegląda cały temat :P no w sumie ok to ja zgłoszę :P

użytkownik usunięty

Już poszły

użytkownik usunięty

na zgłoszenie :P

użytkownik usunięty

już usunięte widzisz :)

użytkownik usunięty

...........................................________
....................................,.-'"........... ........``~.,
.............................,.-"....................... ............"-.,
.........................,/.................................. .............":,
.....................,?...................................... ................\,
.................../......................................... ..................,}
................./........................................... ...........,:`^`..}
.............../............................................. ......,:"........./
..............?.....__....................................... ..:`.........../
............./__.(....."~-,_............................ ..,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_................. ...,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-, },.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../ "............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}..... ........./
............(....`=-,,.......`........................(...... ;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\.... ../\
.............\`~.*-,.....................................|,./ .....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|.. ............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,......................... ..`\..............__
.....................................`=-,..................., %`>--==``
........................................_\..........._,-%.... ...`\
...................................,<`.._|_,-&``...... ..........

użytkownik usunięty

...........................................________
....................................,.-'"........... ........``~.,
.............................,.-"...................... . ............"-.,
.........................,/................................. . .............":,
.....................,?..................................... . ................\,
.................../........................................ . ..................,}
................./.......................................... . ...........,:`^`..}
.............../............................................ . ......,:"........./
..............?.....__...................................... . ..:`.........../
............./__.(....."~-,_........................... . ..,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_................ . ...,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~- , },.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`.... / "............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}.... . ........./
............(....`=-,,.......`........................(..... . ;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\... . ../\
.............\`~.*-,.....................................|,. / .....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|. . ............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,........................ . ..`\..............__
.....................................`=-,................... , %`>--==``
........................................_\..........._,-%... . ...`\
...................................,<`.._|_,-&``..... . ..........

Ładne :)

ocenił(a) film na 6

Admini są tu dziwni. Moje posty ( zero przekleństw lub obrazy- tylko delikatnie złośliwe) usuwają a tego szczeniaka i jego prostackie teksty zostawiają. To tak ma wyglądać ta strona ? Zero argumentów ,tylko "nie bo nie " i "jesteś głupi a ja mądry". Widocznie moderatorzy mają takie same poczucie humoru i gust filmowy( zerowy). Ten post też mogą zablokować, jeśli tak lubią

użytkownik usunięty
ant887

To trochę coś w stylu "ten jest be bo wymienił wady filmu a tamten fajny bo podał kontrargumenty mimo że nic i tak z nich nie rozumiem ale przyznam mu rację, w ten sposób zyskam renomę a on zawita u mnie w znajomych jako że dzielimy to samo zdanie :D Łiłałałiła =D"

użytkownik usunięty
ant887

Maniakowy był i się zmył =)

ocenił(a) film na 6

Cóż za zwrot akcji. Ciekawe czy bana dostał, czy może któryś z rodziców zauważył co on wypisuje i kazał konto usunąć ?

ocenił(a) film na 6
ant887

Może admini są w podobnym wieku ?

ant887

cos w tym jest :)

ant887

Odpowiem na te co najbardziej mnie drażnią

1."Napastnicy blokują auto Nicka i zamiast podłożyć ładunki wybuchowe to.... próbują otworzyć mu drzwi" - zazwyczaj jest tak że wybuch nie do końca oznacza śmierć - niby gość ginie ale i tak znajdzie wyjście, Napastnicy chcieli mieć pewność wpakują mu kule w łeb i już nie powróci.

"Zimowy żołnierz chyba przeczuwał że spieprzą sprawę i dlatego czeka sobie kilka ulic dalej wiedząc że tam właśnie przybędzie Fury" - skąd wiedziałeś że Zimowy Żołnierz czekał na Fury'ego kilka przecznic dalej ? Może przybył przed grupą zamachowców ?

2."Raz zatrzymuje uderzenie Mjolnira (Avengers) i absorbuje energię a po postrzale z RPG wyrzuca Capa i siebie 50 metrów w tył do autobusu" - pocisk rakietowy lecący chyba z prędkością 100 kilometrów na godzinę ma dużą siłę pchnięcia, nawet w przypadku uderzenia z czymś tak twardym, poza tym w Avengers Kapitan odbijając atak Thora był przykucnięty więc polecenie do tyłu mając taką ochronę Kapitan mógłby sobie nogi połamać a powierzchnia (nieważnie czy twarda czy miękka) by na to nie pozwoliła.

"Tarcza Capa przecina poszycie samolotu a od zwykłych żołnierzy Hydry odbija się jak we Flipperze" - ciało inaczej reaguje na uderzenie metalem niż stal czy żelazo, zresztą tarcza kapitana nie miała żadnych ostrych końców którymi mogłaby przeciąć ludzkie ciało.

3."Fury dostaje 3 strzały na klatę (pociski przebiły ścianę) a przeżył" - Fury po oberwaniu padł i ledwo co mógł cokolwiek powiedzieć Kapitanowi ponadto, zanim nabrał Natashę i Capa na swoją śmierć, lekarze pewnie zdążyli go odrobinę pozszywać.

4."Siły zbrojne USA nie interweniują gdy nad stolicą trwa bitwa z udziałem latających lotniskowców" - A skąd wiadomo, że nie zareagowali ? Poza tym tego dnia cały "Project: Insight" miał zostać uruchomiony, władze i siły zbrojne (w których zapewne siedzieli ludzie z Hydry) zostali poinformowani o takim wydarzeniu.

5."W czasie walk żołnierze Hydry podbiegają z karabinem m4 do Capa na odległość 2-3 metrów, podczas gdy ta broń jest skuteczna na odległości co najmniej 50-100 metrów." - za to można akurat ich winić, nie scenarzystów.

"I najważniejsze strzelają tylko do tarczy, nawet gdy widoczne są nogi Rodgersa." - skąd wiesz że nie próbowali strzelać w nogi ? ponadto spróbuj Mini Gunem wycelować jak z małego karabinu w ruchomy cel

6."Nikt na lotniskowcach nie ubezpiecza lub pilnuje tych paneli z oprogramowaniem do uzbrojenia. Każdy debil tam może sie wkraść i przy pomocy jednej płytki przejąć kontrole" - skąd wiesz że nie ubezpieczały jakimś kodem ? poza tym do tych paneli mieli tylko ludzie Hydry/S.H.I.E.L.D. a nie jakieś debile.

Pomijam punkty 7-11 bo to zwykłe czepialstwa

12."Po schwytaniu przez ludzi Hydry na ulicy, Cap, Falcon i Wdowa są transportowani przez 4 opancerzone samochody (oni
jadą drugim). Nagle pojawia sie agentka Hill i wiedziała do którego wozu wejść" - Może dlatego że być może sama pakowała ich do tych wozów ?

13. "Pierce mógł przepalić Wdowę wcześniej ale wolał poczekać na przybycie Furego" - później gdy próbował to gówno to dało i Natasha przeżyła, zresztą potem gdyby Pierce uwierzyłby w że zginęła to Natasha mogła by się później obudzić i go załatwić (szczególnie że Pierce był nieuzbrojony)

Omijam punkty 14 i 15 bo czepialstwo

16."Iron man, Hulk i Thor nie bardzo przejęli się śmiercią Furego ani nawet bitwą nad Waszyngtonem i możliwością egzekucji 20 milionów ludzi." - A kto miał ich o tym poinformować ? A poza tym Hydra/SHIELD na pewno miała podsłuchy w tym teamie.

17. "Winter po strzale do Furego czeka jakieś 20-30 sekund na to by go Cap zobaczył ( jak na Ducha to słabo zna sie na kamuflowaniu" - skąd Winter Soldier miał wiedzieć że tam znajduje się ktoś jeszcze ?

18."Brak policji i wojska w jakielkolwiek scenie (3) tylko potwierdza odrealnienie tego filmu." - tłumaczyłem to już w podpunkcie czwartym.

19."Najpierw płacze gdy Fury "umiera" a chwile potem wesoło sobie rozmawia z Capem o jego życiu towarzyskim" - Jeny, Niebezpieczna i Twarda Agentka ma bez przerwy szlochać i nie gadać o niczym innym

20."Cap i Wdowa zjeżdżają kilka pięter windą do miejscówki Zoli. Potem gdy Hydra bombarduje to miejsce Cap odrzuca 20 kg betonu i tyle. A powinni mieć na sobie kilkaset ton." - Słyszałeś o czymś takim jak Pociski Penetrujące ?

A więc tak - Kapitan Ameryka to Świetny FIlm i te twoje "dowody", to tzw. "pierdoły". Serio. Dla ciebie wielką wadą jest to, że nie ma wgnieceń na samochodach, albo że brak zadrapań ? Jeśli tak, to jest to trochę smutne.

ocenił(a) film na 6
DR16

"Zimowy żołnierz chyba przeczuwał że spieprzą sprawę i dlatego czeka sobie kilka ulic dalej wiedząc że tam właśnie przybędzie Fury" - skąd wiedziałeś że Zimowy Żołnierz czekał na Fury'ego kilka przecznic dalej ? - Gdyż właśnie tam czekał. Chyba nie oglądałeś tego filmu zbyt dokładnie.

" ciało inaczej reaguje na uderzenie metalem niż stal czy żelazo, zresztą tarcza kapitana nie miała żadnych ostrych końców którymi mogłaby przeciąć ludzkie ciało "- Widze , że znasz sie na tym. Więc twierdzisz, że ciało lepiej reaguje na uderzenie metalem nuż sam metal ?
"Siły zbrojne USA nie interweniują gdy nad stolicą trwa bitwa z udziałem latających lotniskowców" - A skąd wiadomo, że nie zareagowali ?- bo nie zareagowali ? Chyba nie ma takiej sceny w filmie w której wojsko przybywa

W czasie walk żołnierze Hydry podbiegają z karabinem m4 do Capa na odległość 2-3 metrów, podczas gdy ta broń jest skuteczna na odległości co najmniej 50-100 metrów." - za to można akurat ich winić, nie scenarzystów.
No tak bo oni robili zupełnie coś innego niż w scenariuszu. Proszę nie pisz takich głupstw

"I najważniejsze strzelają tylko do tarczy, nawet gdy widoczne są nogi Rodgersa." - skąd wiesz że nie próbowali strzelać w nogi ?- Bo nie trafiali w nogi a byli to chyba dobrzy zawodowcy. I strzelali w większości z m4 a nie tylko z MiniGuna

"Nikt na lotniskowcach nie ubezpiecza lub pilnuje tych paneli z oprogramowaniem do uzbrojenia. Każdy debil tam może sie wkraść i przy pomocy jednej płytki przejąć kontrole" - skąd wiesz że nie ubezpieczały jakimś kodem ? poza tym do tych paneli mieli tylko ludzie Hydry/S.H.I.E.L.D. a nie jakieś debile- No to w jaki sposób Falcon i Cap tak łatwo sie tam dostali ?

"Pierce mógł przepalić Wdowę wcześniej ale wolał poczekać na przybycie Furego" - później gdy próbował to gówno to dało i Natasha przeżyła, zresztą potem gdyby Pierce uwierzyłby w że zginęła to Natasha mogła by się później obudzić i go załatwić (szczególnie że Pierce był nieuzbrojony)- Gówno to dało bo Natasha poraziła sie prądem i zniszczyła mechanizm. Na pewno oglądasz te filmy dokładnie ? Jak by sie obudziła ? Z dziurą w sercu ?

"Iron man, Hulk i Thor nie bardzo przejęli się śmiercią Furego ani nawet bitwą nad Waszyngtonem i możliwością egzekucji 20 milionów ludzi." - A kto miał ich o tym poinformować ? - Maria Hill, Cap lub Wdowa ? A poza tym Iron Man i Thor mają wgląd w to co sie dzieje na świecie, chyba że żyją w schronie atomowym

"Winter po strzale do Furego czeka jakieś 20-30 sekund na to by go Cap zobaczył ( jak na Ducha to słabo zna sie na kamuflowaniu" - skąd Winter Soldier miał wiedzieć że tam znajduje się ktoś jeszcze ? - Naprawdę ? Nie domyślił sie że Fury nie idzie do swojego mieszkania

"Brak policji i wojska w jakielkolwiek scenie (3) tylko potwierdza odrealnienie tego filmu." - tłumaczyłem to już w podpunkcie czwartym.- Rozumiem że brak policji w mieście to także jakiś element projektu. Pachnie mi to geniuszem ?

Cap i Wdowa zjeżdżają kilka pięter windą do miejscówki Zoli. Potem gdy Hydra bombarduje to miejsce Cap odrzuca 20 kg betonu i tyle. A powinni mieć na sobie kilkaset ton." - Słyszałeś o czymś takim jak Pociski Penetrujące ?-
A czy ty wiesz że one przebijają stropy betonu i niszczą to co jest w środku ? Ale betonu, metalu i gruzu nie usuwają. No chyba że cała reszta sie ulatnia. HAHAHA

a gdzie wyjaśnienie lasera Furego i ucieczki 4 bohateró z konwoju (jechali jako 2 wóz) ?

Te twoje odpowiedzi i wyjaśnienia opierają sie na domysłach i przypuszczeniach: "A skąd wiesz że tego nie było?"
Jak czegoś nie widać w filmie i nie jest to wspomniane to nie zamierzam sobie tego dopowiadać, zwłaszcza jeśli chodzi o ważne sceny.

"Dla ciebie wielką wadą jest to, że nie ma wgnieceń na samochodach, albo że brak zadrapań ? - wybierasz sobie najmniejsze błędy i tworzysz iluzje , że to najważniejsze dowody. To dopiero jest smutne



ant887

Przepraszam bardzo, ty pomijasz niektóre moje wytłumaczenia i tylko wymyślasz.

Szkoda mi na ciebie czasu, Żegnam

ocenił(a) film na 6
DR16

Uuuu ! Ktoś tutaj nie może znieść uzasadnionej krytyki. A to ci dopiero niespodzianka. Jesteś takim samym słabym chłopczykiem jak Maniakowy Fan. Co chwile widzę twoje wypowiedzi i ataki na Man of Steel, nawet na forum Mad Maxa i potrafisz pisać o filmie Snydera po 20 postów ale jaki ci nie idzie to po 3 uciekasz. No więc dobrze - uciekaj i pamiętaj, że jak znowu zachcesz atakować bezsensownie jakieś głupoty DCU to najpierw popatrz na filmiki MCU. Tam głupota goni głupotę

ant887

Wierz mi, chciałbym odpowiedzieć na twoje argumenty ale większość z nich jest tak głupia że naprawdę szkoda mi na to czasu, a ostatnie co chciałbym tłumaczyć jest to dlaczego głupie jest głupie.

użytkownik usunięty
DR16

zgadzam się

ant887

Albo wiesz co ? Zaraz odpowiem na twoje zarzuty ale nie teraz, bi ciężko pisać takie długie posty na tablecie

użytkownik usunięty
ant887

haha widzisz? Twoje argumenty to jeden wielki bełkot.

Proszę nie zachowuj się jak pięciolatek ;)

ocenił(a) film na 6
DR16

A już myślałem że to twoja kopia lub brat-bliźniak. Jest jednak jakaś różnica

użytkownik usunięty
ant887

szkoda że Dearlic tu nie wejdzie bo wszystkie twoje argumenty by obalił jednym postem.

ocenił(a) film na 6

O nie ! Proszę ! Wszystko tylko nie to ! Tylko nie Dearlic ! On jest taki genialny, że zniszczy mnie swoim blaskiem inteligencji i kultury osobistej, której mu oczywiście nie brakuje.
Tak na serio to idź sam coś obal i to najlepiej 0,7. Już tylko to ci zostało do obalenia na progu dorosłości

użytkownik usunięty
ant887

Dearlic zmiótł by twoje argumenty w powietrze... taka prawda.

ocenił(a) film na 6

"Dearlic zmiótł by twoje argumenty w powietrze... " gdyby tylko potrafił ! Hahahahaha. Poczytaj swoje wpisy, choćby tylko z tego forum i zastanów się co sobą reprezentujesz. Straszysz mnie jakimś mitycznym gościem, który jak widzę jest dla ciebie i dla mnie nieosiągalny. I na tym opiera się twoja odpowiedź na moje argumenty ? Jakbym chciał to bym cie zmiótł, albo jakby ktoś inny chciał. Skoro masz czas pisać co chwile te same posty to może znajdziesz chwilunię na odparcie moich argumentów, zamiast pisać jakie one głupie. Skoro są głupie to taki mózg jak ty powinien w 10 minut je roznieść w pył. I jeszcze jedno młokosie. Nie przeprosiłeś za pisanie na mój temat, że niby obrażam i hejtuje ciebie, innych fanów MCU i filmy z tejże stajni. No chyba, że obrazą jest pisanie jakie to marne filmy ( a to wydaje mi się jest krytyka, zwłaszcza uzasadniona odpowiednimi argumentami)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

Żartujesz sobie mam nadzieję? Typ zmasakrował ten film, poświęcił swój czas na wymienienie absurdów tego wątpliwego dzieła. W zamian dostał odpowiedź:
"Dearlic zmiótł by twoje argumenty w powietrze... taka prawda."
"totalny bełkot i dyrdymały. Twoje bełkoty można obalić ale właściwie po licho? Skoro można minusować temat. Co już uczyniłem"

Mógłbyś się wysilić leniu i odpowiedzieć na te miażdżące argumenty. Z racji tego, że nie wiesz jak, postanowiłeś wieśniacko odpowiedzieć.

pliseq

Miażdzące argumenty ?! Bitch please

Wszystkie "miażdzące argumenty" to zwyczajne niedociągnięcia które nie wpływają na strukturę fabularną filmu czy MCU ani nie przeskadzają w cieszeniu się akcją, bohaterami i napięciem

ocenił(a) film na 4
DR16

Te niedociągnięcia świadczą o głupocie fabuły, jak i całego filmu. Ale rozumiem, Ty nie zwracasz uwagi na takie durnoty jak fabuła,logika i rozum w filmie. Zamiast tego masz rozwałkę!! Fajnie nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
DR16

Brak logiki i głupota bohaterów filmu przekłada się na to, że jest on niedorobiony brzydko mówiąc. Co za tym idzie, bronisz słabego,niedorobionego,absurdalnego filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pliseq

Świetnie, szkoda mojego cennego czasu na takich jak ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones