PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 840
ocen
7,7 10 1 217840
7,3 36
ocen krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Super film

ocenił(a) film na 9

Tom Hanks w roli kapitana nieziemsko dobry. Cały film oceniam bardzo dobrze, scena wchodzenia piratów na statek niesamowicie zrobiona i niesamowicie odegrana. Wspaniale pokazano co dzieje się z człowiekiem w takiej chwili, ten szok, niepokój, niedowierzanie w to co się dzieje i cisza. Scena ostatnia w wykonaniu Hanksa wspaniała, aż miałam łzy w oczach, tak udało mu się przekazać wszystkie emocje, podobało mi się, że w filmie znalazła się taka scena, że z kapitana nie zrobili jakiegoś herosa, po którym cała ta sytuacja spłynęła, ale pokazali, ze też jest człowiekiem i musi odreagować. POLECAM.

paprotka95

no az taki na 9 nie był ,cos tam mu brakowalo,troche przewidywalny w pewnych momentach,spodziewalem sie troszke lepszego filmu

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

Moim zdaniem zasługiwał na 9 dlatego tak go oceniłam :) To tylko moje zdanie. Może to też zależy od podejścia do filmu, mówisz że spodziewałeś się lepszego filmu i się rozczarowałeś, a ja z kolei podchodziłam do filmu z dystansem i miło się zaskoczyłam. A tak z ciekawości co było dla Ciebie przewidywalne?

paprotka95

to ze piraci wejda na statek,ze zaraz ich znajda,porwia kapitana,zero oporu mala łodka i takiego kolosa dorwali,,moze i fajny ale malo akcji akcja tylko na statku i na wodzie

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

No tak, ale wiesz w filmie raczej nie chodziło o to, aby pokazać coś czego jeszcze nie było, zaskoczyć widza, w końcu ta historia wydarzyła się naprawdę, a sceny typu wejście piratów na statek itp. były chyba pokazane na zwiastunie więc oglądając film wiedzieliśmy co ma się wydarzyć. Chodziło o odtworzenie tego co się stało i moim zdaniem wyszło to świetnie. Na pewno dużą rolę odgrywa podejście z jakim film oglądamy, jak sam mówisz spodziewałeś się czegoś lepszego i się rozczarowałeś, ja z kolei podchodziłam do filmu z mega dużym dystansem i miło sie zaskoczyłam :).

paprotka95

kazdy ma swoje zdanie,jedni wola blondynki inni brunetki:)

ocenił(a) film na 9
paprotka95

Lepiej bym tego nie ujął,film pierwsza klasa.Dawno nie widziałem tak dobrego kina,ta produkcja filmowa udowadnia,że w dzisiejszych czasach nadal można zrobić bardzo dobry film,a nie tylko oklepane filmy o tym samym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones