PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 126 163
oceny
6,7 10 1 126163
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Profanacja

ocenił(a) film na 1

W całym filmie nie ma niczego co może sprawić że człowiek się zaśmieje ... tragedia. Profanacja filmu z Wilhelmim - jak można zrobić coś takiego

golmac

Świetna rozrywka!
Czemu odrazu profanacja, po prostu to zupełnie inna wersja. Świetna rozrywka! W filmie są bardzo fajne śmieszne sceny, a ty piszesz, że nie ma nic śmiesznego. Owszem to zupełnie inny film. Myślę, że słowa krytyki pojawiają się przez to, że ludzi sobie co innego wyobrażali. Wersja z Wilhelmim była genialna, każdy oczekiwał podobnego filmu, a tu powstał zupełnie inny film. Zresztą skoro Cezary Pazura, gra główną rolę to można się było tego spodziewać. Właśnie ja wątpiłam, że może powstać film w stylu starej wersji. Wciąż jednak można nakręcić nowy remake. Może wreszcie powstanie wersja, jeszcze lepsza niż przed laty. Czy nie stać na to polską kinematografię?

ocenił(a) film na 1
Arli

Nic śmiesznego
Przepraszam ale moim zdaniem, w nowej wersji z Pazurą "Kariera ..." to nie śmieszny film, dialogi są cienkie za dużo w nim wulgazryzmów i humoru rodem z Bawarii.
Moim zdaniem Pazura już się wypalił, a kolejne jego role to powielenie tego co już było, nie wnosi nic nowego do swojego warsztatu ... to przykre:(

ocenił(a) film na 8
golmac

nie przesadzaj
Film był powiązany ze swoim pierwowzorem baaaardzo luźno, tak że myślę iż nie ma sensu ich porównywać. To całkiem inny gatunek komedii.
A jeżeli twierdzisz, że w całym filmie nie miałeś się z czego śmiać, to rozumiem, że chyba przez cały film płakałeś. Bo widząc obraz naszej polityki i polityków można sie tylko albo śmiać albo płakać...

ocenił(a) film na 1
Piotrekk

coś w tym jest
Moim zdaniem film jest słaby (pozolisz że użyję twojego porównania do polityki) jak polska scena polityczna i politycy które na nie występują - duże nadzieje jeszcze większe obietnice i na koniec wychodzi gniot i sierść w jednym.
Kariera Nikosia jest jak wyrób czekolado podobny w porównaniu do serialu kariera Nikodema Dyzmy tylko coś udaje (tylko co)_- bo ani to komiedia ani dobry film - jak trafnie to ująłeś "inny gatunek komedi", która nie śmieszy ... film oglądałem bo miałem nadzieję że jednak coś w nim będzie śmiesznego choćby na końcu, niestety nieczego takiego nie zauważyłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones